Bezbolesne wybielanie zębów w Szczecinie

Faktem jest to, że osoby, które często się uśmiechają wydają nam się dużo bardziej sympatyczne niż ci, którzy powstrzymują się od śmiechu. Okazuje się jednak, że wiele osób obawia się pokazywania swojego uzębienia, ponieważ nie jest ono idealne. Czasem nawet nie chodzi o sam kształt czy ustawienie zębów, ale o ich kolor. Wiele produktów spożywczych, kolorowe napoje i używki sprawiają, że zęby mogą zmienić swoją barwę.

W jaki sposób wybielić zęby?

laserowe wybielanie zębów szczecinKażdy chciałby móc pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem, jednak nie każdy posiada zęby w pięknym kolorze. Mimo stosowania różnorodnych past o działaniu wybielającym, nie widzimy prawie żadnych efektów. Jeśli zęby mają przebarwienia, to wolimy ich nikomu nie pokazywać. Nie wiemy również, co jeszcze można zrobić, aby zmienić ich kolor. Niezwykle skuteczną metodą jest laserowe wybielanie zębów Szczecin jest miastem, w którym znajdziemy wielu dobrych dentystów wykonujących taki zabieg. Nie musimy się niczego obawiać, ponieważ nie będziemy odczuwać żadnego bólu. Zęby zostają wcześniej zabezpieczone za pomocą specjalnego żelu, który skutecznie chroni szkliwo i zapobiega podrażnieniom. Laser w ciągu kilkunastu minut zmienia barwę zębów nawet o kilka tonów. Taki efekt będzie utrzymywał się przez długi czas, jeśli tylko będziemy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i stosowaniu dobrej jakości past.

Wiele osób obawiało się tego, że podczas wybielania zębów zostanie uszkodzone ich szkliwo i zęby po jakimś czasie zaczną się psuć. W dzisiejszych czasach nie musimy mieć takich obaw. Sprzęt stosowany do wybielania przeszedł wiele testów i jest bezpieczny dla szkliwa. Struktura zęba nie ulega zmianie, inny będzie jedynie ich kolor. Będziemy mogli w końcu zacząć się uśmiechać i na pewno zyskamy większą pewność siebie.