Biblia w księgarniach

 

Jeżeli jesteśmy wierzący, to dobrze wiemy, że Biblia jest naszą najważniejszą księgą. Kierujemy się nią i czytujemy, chcąc pogłębiać naszą wiarę oraz zdobywać wiedzę na jej temat. Czasami zdarza się też, że potrzebujemy kupić nową, dla siebie albo dla kogoś bliskiego. Czy znalezienie księgarni, w której ją dostaniemy jest trudne? Oczywiście, że nie!

Zakup Pisma Świętego

pismo święte księgarniaJestem czterdziestoletnią, bardzo wierzącą kobietą. Zawsze staram się robić wszystko zgodnie z Biblią i uważam, że każdy katolik powinien kierować się właśnie nią. Jestem ciocią uroczej dziewczynki i kiedy nadszedł dzień jej pierwszej komunii świętej to wiedziałam, że koniecznie muszę zakupić dla niej z tej okazji tę właśnie księgę, by mogła poznawać Boga i codziennie czytać chociaż maleńki fragment. Potrzebowałam jednak znaleźć miejsce, w którym będę mogła ową Biblię kupić. Księgarnie, które odwiedziłam jej nie oferowały, więc ostatecznie postanowiłam najpierw dowiedzieć się w internecie gdzie ją dostanę, by niepotrzebnie nie biegać po mieście. Spytałam na forum dla wierzących gdzie dostanę Pismo Święte Księgarnia, którą większość mi podpowiadała była dość daleko, ale podobno była naprawdę świetna, dlatego udałam się do niej i zakupiłam tam tę świętą, niesamowitą księgę. Moja siostra, czyli mama dziewczynki, której jestem ciocią była wzruszona prezentem, a moja siostrzenica była bardzo chętna, by czytać ową księgę.

Biblia to świetny prezent na pierwszą komunię czy bierzmowanie, a znalezienie księgarni, w której ją zdobędziemy jest trudne tylko na pozór. W razie problemów wystarczy po prostu zapytać w internecie, a ktoś z pewnością wskaże nam miejsce, w którym będziemy mogli ją kupić. Warto jest poświęcić czas na poszukiwania, bo będziemy wtedy mogli podarować komuś tak istotny podarunek.