Butelki firmy Canpol

Pierwsze zęby pojawiają się dopiero w okresie około szóstego miesiąca, więc minie jeszcze sporo czasu, zanim maluch przestanie pić mleko z butelki. Bez względu, czy karmimy dziecko piersią, czy mlekiem modyfikowanym, choć jedną butelkę trzeba mieć.

Jak wyglądają butelki do karmienia dzieci?

canpol babies butelkaDzieci rodzą się z odruchem ssania, więc nie powinny mieć problemu z piciem mleka z butelki. Jej zakup jest niezbędny, szczególnie w przypadku matek, które nie chcą lub nie mogą karmić dziecka własnym mlekiem. Bywa też, że mama karmiąca piersią, odciąga pokarm i podaje go dziecku z butelki. Dla noworodków i niemowlaków najlepsza będzie Canpol Babies butelka ze smoczkiem, który imituje kształt brodawki mamy. Dzięki temu picie z butelki nie zakłóci karmienia z piersi. W przypadku małych dzieci, butelki mają niewielką pojemność, maksymalnie sto pięćdziesiąt mililitrów. Muszą być wykonane ze specjalnego tworzywa bez zawartości PBA i muszą być przeźroczyste. Ważna jest także widoczna miarka na pojemniku, gdyż konieczne jest odmierzanie pokarmu dla dziecka. Marka Canpol jest jedną z czołowych na polskim rynku, które wytwarzają produkty dla dzieci i także matek w okresie ciąży i połogu. Już wielu rodziców jej zaufało i poza butelkami, kupują też smoczki, czy sztućce do nauki jedzenia dla maluchów. Dzieci są karmione mlekiem z butelki najczęściej do momentu, aż ich dieta nie zostanie rozszerzona do takiego stopnia, że będą mogły jeść wszystko i uzupełniać wapń oraz pozostałe składniki z innych źródeł.

Butelki Canpol są wyposażone w szczelny kapsel, dzięki któremu możemy bezpiecznie przenosić butelkę w torebce, czy w wózku, bez obawy, że zawartość się wyleje. Natomiast praktyczna zatyczka, chroni smoczek przed zabrudzeniem i ewentualnym wyciekaniem płynu.