Dobry zakład kamieniarski

Moja ciocia nie żyje już od dawna. Gdy jestem tylko w rodzinnym mieście to zawsze odwiedzam jej grób. Od jakiegoś czasu mogę zauważyć, że nie wygląda już on tak samo dobrze jak kiedyś. Widać po nim po prostu upływający czas. 

Zamówienie nowego nagrobka

nagrobki mazowieckieCiocia była dla mnie niezwykle bliską osobą dlatego też postanowiłam coś z tym zrobić. Chciałam kupić po prostu nowy nagrobek. Zależy mi na tym żeby ten grób wyglądał dobrze i estetycznie. Udałam się więc do zakładu kamieniarskiego, który znajduje się w mieście. Pan przedstawił mi katalog tego jakie nagrobki można zamówić u nich. Byłam zdziwiona tym, że wcale nie są to jakieś bardzo wygórowane ceny. Wcześniej sprawdzałam w internecie ile coś takiego może kosztować. Chciałam mieć rozeznanie w tej kwestii. I tam ceny było sporo wyższe. Czyli nagrobki mazowieckie są bardzo atrakcyjne cenowo. Od razu spodobało mi się kilka. Wybrałam taki z płytą granitową w kolorze siwym. Według mnie był ono po prostu najlepszy. Pomnik ma zostać położony za jakiś czas. Oczywiście wcześniej trzeba będzie go rozebrać ze starych płyt. Wszystkim zajmie się zakład kamieniarski. Za dwa tygodnie w każdym razie ma być już wszystko gotowe. I przyjechałam za dwa tygodnie na cmentarz sprawdzić czy wszystko zostało wykonane tak jak było ustalone. W sumie gdy zobaczyłam grób cioci to od razu byłam bardzo zadowolona. Nagrobek bowiem prezentował się bardzo dobrze. Nawet nie przypuszczałam, że wyjdzie to aż tak dobrze.

Widać było, że wszystko zostało prawidłowo wykonane. Byłam zadowolona, że zamówienie złożyłam akurat w tym zakładzie kamieniarskim i nie jeździłam nigdzie dalej. Cieszę się, że teraz wygląda to tak porządnie. Ten nowy nagrobek jest też dużo łatwiejszy do czyszczenia i nie potrzebuje wielu ozdób bo sam w sobie jest ładny.