Dodatkowa atrakcja na eventach-karykatura

Zdeformowane portrety niektórych osób, które podkreślą negatywne cechy tych postaci, czyli tak zwana karykatura od dawna rozwesela wszystkich, którzy takie rysunki oglądają. Wiele osób nawet bardzo chciałoby mieć własną karykaturę, nawet jeśli będzie ona prześmiewczą formą ich samych. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu takimi portretami stały się one atrakcją wielu eventów.

Rysownik karykatur na evencie reklamowym

rysowanie karykatur podczas eventów reklamowychWiele firm organizuje często eventy reklamowe, na których klienci mają okazję zapoznać się z ich produktami. Aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę osób na tych wydarzeniach organizuje się także sporo dodatkowych atrakcji. Organizatorzy prześcigają się w wymyślaniu atrakcji wpływających na zainteresowanie swoich klientów. Dość ciekawym pomysłem jest na przykład rysowanie karykatur podczas eventów reklamowych dla ich uczestników. Zazwyczaj wygląda to tak, że na takim wydarzeniu pojawia się stanowisko rysownika, gdzie każdy może podejść i zrobić sobie portret w formie karykatury. Aby się na to odważyć trzeba się oczywiście wykazać sporą dawką poczucia humoru, ponieważ odbiór przedstawionej na rysunku postaci nie będzie łatwy, ale na pewno sprawi radość wszystkim, którzy ten portret zobaczą. Najważniejsze żebyśmy my również potrafili się śmiać z naszej karykatury inaczej nie będzie to miłe doświadczenie. Gotowy portret można oczywiście za darmo zabrać ze sobą do domu.

Portret w postaci karykatury jest bardzo fajną pamiątką z danego eventu. Jest to nawet ciekawszy pomysł niż wszelkiego rodzaju gadżety, które najczęściej się na takich eventach rozdaje. Wiele osób dużo bardziej ucieszy się z własnego portretu niż na przykład z rozkładanej linijki, termosu lub długopisu, dlatego też klienci zapraszani na takie wydarzenia tak chętnie ustawiają się do kolejki do karykaturzysty.