Dzień ojca i personalizowany prezent

Nasi ojcowie są naszą podporą. Mamy zawsze dbają o wychowanie, a ojciec jest takim oparciem, i dzięki niemu powinniśmy czuć się bezpiecznie w naszym ognisku domowym. Ja zawsze dbam o mojego tatę, tak jak on dbał o nasze dobro, gdy byliśmy z bratem mali. Więc jak jest jakaś ważna okazja, to dobrze wiem, co mu kupić. Poznałam go już przez te lata, i wiem, co najbardziej go ucieszy.

Podarunek dla tatusia

prezent na dzień ojca z dedykacjąMój tata był osobą bardzo poukładaną, zawsze punktualną. Wszędzie był na czas, po pracy pracował jeszcze w domu i wszystko przygotowywał na następny dzień. Musiałam więc wybrać prezent na dzień ojca z dedykacją i wiedziałam, co to będzie. Pomyślałam o terminarzu, który będzie w postaci książki. Na pierwszej stronie, nie licząc okładki, poprosiłam sprzedawcę, o zamieszczenie kilku słów podziękowania za wszystko, co dla mnie i dla naszej rodziny zrobił, i mój podpis. Myślałam też o napisie na pierwszej stronie, jakimś grawerze na skórce, ale już postanowiłam nie kombinować. Będzie miał spersonalizowany prezent tylko dla siebie, i gdy otworzy terminarz, to będę mu się przypominała. Nie muszę o tym krzyczeć, że jest dla mnie ważny, już na pierwszej stronie. Dodatkowo zamówiłam mu kubek z naszym śmiesznym zdjęciem. Jechaliśmy wtedy na karuzeli. Był to mój pierwszy raz, zrobiło mi się niedobrze i strasznie krzyczałam. Tata na zdjęciu próbował mnie bezskutecznie pocieszać. To zdjęcie przeszło do legendy naszych rodzinnych zdjęć. Będzie o mnie zawsze pamiętał w pracy z takim kubkiem.

Rodzina jest dla mnie najważniejsza. To pierwsze osoby, z którymi spędzaliśmy czas jako dziecko. Tata uczył mnie chodzić i mówić. Dlatego zawsze będę go doceniać. Jak będzie jakaś okazja, to zawsze postaram się kupić mu coś fajnego i wesołego, żeby umilić mu czas, podczas którego nie może być z nami, bo na przykład pracuje.