Efekty działanie preparatu Neauvia Intense

Wypełniacze zdominowały rynek kosmetyczny. Coraz częściej w gabinetach medycyny estetycznej stosuje się metodę poprawienia urody i likwidacji procesów starzenia przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego i innych substancji bioaktywnych. Umożliwiają w bardzo szybki i łatwy sposób przywrócić prawidłowy wygląd skórze, zlikwidować zmarszczki i inne oznaki starzenia.

Zastosowanie wypełniacza Neauvia

neauvia intensePozwala skorygować kształt twarzy i jej poszczególnych elementów. Do najbardziej popularnych wypełniaczy zaliczany jest preparat Neauvia Intense, który zawiera najnowszej generacji usieciowany kwas hialuronowy w formie hydrożelu. Żel wykazuje się wysoką elastycznością i sprężystością. Podawany jest w formie iniekcji bezpośrednio w miejsce wymagające korekcji. Pozwala uzyskać naturalny i bardzo długotrwały efekt wypełnienia niedoskonałości skóry. Stosowany jest do likwidacji zwiotczałej skóry, zmarszczek w okolicy oczu i ust, a także powiększania i korygowanie kształtu ust i owalu twarzy. Kosmetyk jest jednym z najlepszych preparatów o bardzo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus Subtilis. Dzięki temu Intense zapewnia fantastyczny efekt objętościowy, a miejsce zastrzyku wygląda naturalnie. Preparat jest łatwo przyswajalny przez tkanki, a trójwymiarowa struktura dzięki zastosowaniu technologii IPN pozwala uzyskać zadowalające efekty w przypadku modelowania i konturowania twarzy.

Najczęściej jednak preparat wykorzystywany jest do korekcji głębokich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych, modelowania policzków, podbródka i nosa, a także poprawienia owalu twarzy przy zaawansowanym stopniu starzenia skóry. Efekty zabiegów widoczne są zaraz po podaniu preparatu i utrzymują się do 12 miesięcy. Zabiegi z użyciem Neauvia Intense najlepiej wykonywać w renomowanych gabinetach kosmetycznych lub medycyny estetycznej.