Elegancki stół na uroczysty obiad

Nie zależnie od tego jaki posiadamy stół czy duży czy mały, urządzając przyjęcie lub uroczysty obiad, chcemy nadać mu nutę elegancji. Nie ma zatem nic lepszego niż odpowiednio dobrany obrus, który będzie nie tylko efektywny i elegancji ale również ochroni nasz stół. Jaki zatem obrus i dodatki dobrać jeżeli planujemy zaprosić gości?

Obrus z motywem kwiatów na każdą okazję

obrusy w kwiatyKiedy zapraszamy gości na poczęstunek lub obiad, chcemy ich ugościć jak najlepiej potrafimy. Dlatego idealnym dodatkiem do stołu są obrusy, które sprawiają, że staje się on bardzo elegancki, a im bielszy obrus tym bardziej stół staje się uroczysty. Jeżeli planujemy większą uroczystość można wzbogacić dodatkowo stół bieżnikami i tiulem. A jaki obrus najlepiej wybrać na co dzień ? Najbardziej sprawdzą się na co dzień obrusy w kwiaty, które również sprawią, że stół będzie wyglądał elegancko już zawsze. Obrus taki nadaje się również na przyjmowanie gości, ponieważ nie jest powiedziane, że jak używamy go do ozdoby stołu na co dzień to już jest gorszym wyborem. W brew przeciwnie. Obrusy w kwiaty, nie tylko ochronią nasz stół, elegancko wyglądają, ale również zabrudzenia nie są tak bardzo widoczne jak na białym obrusie bez motywu. Najlepiej wybierać obrusy z materiału, które nie pochłaniają zbyt szybko wody, ponieważ jeżeli coś się nam na nie wyleje, jesteśmy w stanie szybko zareagować i uratować sytuacje. Kwieciste obrusy dodatkowo są modnym dodatkiem i wyglądają świetnie na każdym stole, dlatego jeżeli jeszcze takiego nie posiadasz, kup chociaż jeden i sprawdź sam.

Obrusy z kwiatami są idealne do każdego rodzaju stołu. Wielkość obrusu można indywidualnie dobrać pod każdy stół i będą stanowić elegancki dodatek do obiadu na co dzień ale również jeżeli mamy zamiar zaprosić gości na bardziej lub mniej uroczysty obiad. Polecam wypróbować samemu i przekonać się na własnym stole.