Elektronarzędzia znanej marki

Powstała w 1924 roku firma Milwaukee Electric Tool od początku swojej działalności dostarcza profesjonalistom oraz użytkownikom domowym świetne narzędzia klasy „heavy duży”. Obecnie jest jednym ze światowych liderów produkujących znakomite elektronarzędzia w oparciu o własne, autorskie rozwiązania techniczne wyznaczające trendy w tej branży.

Wszechstronne elektronarzędzia akumulatorowe Milwaukee 

milwaukee wiertarki udarowe akumulatoroweNarzędzia marki Milwaukee spełniają najwyższe standardy jakości co wynika bezpośrednio z polityki firmy nastawionej przede wszystkim na satysfakcję klientów. Są to produkty bardzo przemyślane oparte o własne rozwiązania techniczne. Firma posiada własne centrum badawcze gdzie wszystkie nowinki technologiczne są sukcesywnie wprowadzane. Dumą marki Milwaukee są dwie serie elektronarzędzi akumulatorowych M12 i M18 w zależności od mocy znamionowej zastosowanych baterii. Wśród wielu proponowanych przez Milwaukee wiertarki udarowe akumulatorowe zasługują na szczególną uwagę. Są one napędzane opatentowanym przez firmę znakomitym silnikiem bezszczotkowym POWERSTATE przewyższające dziesięciokrotnie żywotnością tradycyjne silniki dając przy tym moc większą nawet do 60%. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym przez Milwaukee jest inteligentny system REDLINK PLUS kontrolujący przeciążenie wiertarki oraz akumulatorów. Swoistą rewolucją w konstrukcji elektronarzędzi jest wprowadzenie rozwiązań cyfrowych ONE-KEY umożliwiających łączenie się z urządzeniem poprzez aplikację. Daje to możliwość zapamiętania ustawień oraz śledzenie urządzenia w przypadku kradzieży.

Wiertarki akumulatorowe Milwaukee cechują się lekką konstrukcją bardzo dobrze dopasowaną do ręki oraz świetnym wyważeniem co umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia. Firma proponuje również szereg akcesoriów, które można dopasować do wiertarki akumulatorowej. Sukces elektronarzędzi Milwaukee na rynku wynika z wyśmienitej ich jakości.