Folia stretch jest wytrzymała

 

W ten weekend się przeprowadzałam. Udało mi się kupić mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie nie było umeblowane. Ja o tej pory wynajmowałam mieszkanie i miałam sporo swoich mebli. Zdecydowałam się na to mieszkanie ze względu na fakt, że mogłam się od razu do niego wprowadzić. Nie musiałam robić żadnego remontu. 

Polecona folia była bardzo wydajna

folie stretch producentPostanowiłam zakupić sporo kartonów i folie żeby wszystkie moje cenne rzeczy zabezpieczyć. Znalazłam też firmę transportową, która przewiozła mi wszystkie moje rzeczy. W przygotowaniu rzeczy do przeprowadzki pomogła mi moja siostra. Nawet nie sądziłam, że przez ten czas kiedy mieszkałam w wynajmowanym mieszkaniu zgromadziłam aż tyle rzeczy. Na szczęście załatwiłam sporo kartonów i myślałam, że coś zostanie pustego ale zapakowałam je wszystkie. Miałyśmy z siostrą całkiem sporo pracy. Przydała nam się także folia, którą zabezpieczyłyśmy zapakowane kartony. Folie stretch producent była bardzo wydajna. Zakupiłam jedną rolkę i ona w zupełności starczyła. Folia stretch była bardzo wytrzymała. Łatwo się ją rozwijało. Kiedy kupowałam kartony sprzedawca od razu polecił mi tą folię. Na początku nie byłam przekonana ale ostatecznie skusiła mnie cena. Folie stretch producent nie była droga wiec zdecydowała się na jej zakup. Kiedy już wiedziałam, ze mamy zapakowane wszystkie rzeczy dałam znać do firmy, która zajmowała się przeprowadzkami i umówiłam się  na konkretny termin.

Pracownicy przyjechali na czas. Mieszkałam na pierwszy pietrze i sprawnie wykonywali swoją pracę. Wszystkie kartony owinięte folią sprawnie pakowali do samochodu na sam koniec zapakowali meble i łóżka. Wszystkie moje rzeczy i meble dojechały na nowy adres nie zniszczone. Byłam zadowolona z ich pracy. Cieszyłam się, że zdecydowałam się na tą firmę.