Fotograf na ślub

Moment, w którym pytałem swoją aktualną narzeczoną o rękę, był dla mnie magiczny. Byłem pewien jej uczuć wobec mnie, ale zawsze pozostawało ziarnko niepewności. Kiedy usłyszałem „tak”, byłem wniebowzięty. Niemal od razu zaczęliśmy planować nasz ślub. Obydwoje jesteśmy bardzo sentymentalni, toteż niezwykle ważny był dla nas wybór odpowiedniego fotografa ślubnego.

Ślubny fotograf ze Szczecina

sesja ślubna szczecinChwila zaręczyn, była przeze mnie dokładnie zaplanowana. Wydarzyło się to kiedy byliśmy w górach i wspólnie zdobyliśmy Giewont. Moja dziewczyna nie kryła zaskoczenia, ale i radości. Dość szybko usłyszałem kluczową odpowiedź zapewniającą mnie, że będziemy małżeństwem. Bardzo szybko przystąpiliśmy do planowania całej uroczystości. Obydwoje jesteśmy ludźmi niezwykle sentymentalnymi, dlatego też stwierdziliśmy, że nasz wielki dzień musi być dokładnie udokumentowany, byśmy w przyszłości mogli łatwo wrócić do naszych wspomnień. Dlatego też niezwykle istotna była dla nas sesja ślubna Szczecin to spore miasto, w którym jest wielu utalentowanych fotografów. Przejrzeliśmy dziesiątki portfolio, ostatecznie decydując się na współpracę z jednym, konkretnym fotografem. Byliśmy wniebowzięci, gdy okazało się, że posiada on wolny termin w dniu, który nas interesował. Czy mogło być lepiej? Nie mogliśmy doczekać się naszej sesji ślubnej w wyjątkowej aranżacji. Byliśmy przekonani, że będzie to piękna pamiątka.

Teraz kiedy jesteśmy już po ślubie, nasze wspomnienia są nadal żywe. Jesteśmy również po naszej sesji ślubnej, która w naszym odczuciu wypadła fantastycznie. Aktualnie oczekujemy na wynik pracy fotografa, nie mogąc się doczekać ujrzenia kadrów, które wyłapał. Czekamy jednak cierpliwie, ponieważ czujemy w kościach, że efekt naszej współpracy będzie powalający.