Garderoba na zamówienie to praktyczne rozwiązanie

Urządzając sypialnię nie można zapominać o meblu, w którym przechowywać będziemy wszystkie swoje ubrania. W zależności od upodobań może to być duża szafa albo garderoba zrobiona na indywidualne zamówienie. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje ogromne plusy, ale jest coś, co przeważa na korzyść garderoby. Zamawiając mebel na wymiar wykorzystamy każdy centymetr dostępnej przestrzeni.

Do małej sypialni tylko garderoba

garderoby w bielskuJeśli nasza sypialnia nie jest zbyt duża to bardzo trudno będzie zmieścić w niej dużą szafę. Będzie to szczególnie trudne gdy pomiędzy szafą a łóżkiem nie będzie zbyt wiele miejsca – co zazwyczaj ma miejsce w małych sypialniach. Szafa otwierająca się na skrzydła do przodu zabrałaby kolejne kilkadziesiąt centymetrów powierzchni od przodu mebla. I właśnie w takiej sytuacji warto zdecydować się na garderobę. Można na przykład przejrzeć w internecie garderoby w Bielsku, które robione są na wymiar i według projektu tworzonego wraz z klientem. To jest akurat bardzo fajne rozwiązanie, bo przyjeżdża do nas projektant i wspólnie z nami projektuje garderobę pokazując nam efekt swojej pracy od razu na komputerze lub tablecie. Widzimy na takiej wizualizacji naszą garderobę wmontowaną w naszą sypialnię, co ułatwia podjęcie decyzji o jej zamówieniu. Kupiona w sklepie szafa będzie na pewno pojemna, ale o wiele bardziej praktyczne będzie zamówienie mebla zrobionego na wymiar.

Producenci mebli, którzy robią je na wymiar, najlepiej doradzą Nam co do tego jak powinna wyglądać garderoba w sypialni. Doradcy i projektanci doskonale wiedzą jak zaprojektować mebel funkcjonalny i praktyczny. Wystarczy jedynie przejrzeć oferty producentów mebli i skontaktować się z jednym z nich. Następnie trzeba się umówić na pomiary a potem poczekać kilka tygodni na montaż.