Gdzie kupić oryginalne etui Spigen?

 

Amerykański producent od ponad dziesięciu lat produkuje ochronne etui na telefony komórkowe. Ich doświadczenie pozwoliło im osiągnąć niespotykanie wysoką jakość swoich produktów, co potwierdzają ich wyniki sprzedażowe. Są oni prawdziwym liderem w branży a ich etui dostępne są na setki modeli telefonów.

Oficjalne sklepy Spigen’a to gwarancja oryginalności

spigen sklepPopularność kalifornijskiego producenta oprócz szeregu plusów i korzyści niesie ze sobą niestety kilka minusów. Ich etui nie są drogie, natomiast nie należą także do najtańszych. Tą lukę, sprytnie starają się wykorzystywać chińscy (i nie tylko) producenci tanich pokrowców kiepskiej jakości. Produkują oni bliźniaczo wyglądające produkty, które starają się sprzedawać po mniejszej cenie, licząc na to, że potencjalny konsument nabierze się i kupi podróbkę. Niestety, nie ma się co oszukiwać, mniejsza cena nie idzie w parze z jakością. Produkty od chińskich producentów cechuje się podobnym wyglądem ale znacznie gorsza jakością oraz zapewniają zdecydowanie niższy poziom ochrony dla naszego urządzenia. Aby mieć pewność, że kupujemy oryginalne akcesorium, warto kierować się nie tylko ceną ale także kanałem dystrybucji. Oryginalne etui firma sprzedaje poprzez swój sklep albo oficjalnych partnerów. Tylko wtedy mamy pewność, że kupujemy produkt, który chcemy. Warto wspomnieć, że w przypadku oryginalnego etui spigen sklep zapewnia także dwa lata gwarancji na wypadek różnych losowych uszkodzeń.

Kupując u oficjalnych przedstawicieli lub bezpośrednio od amerykańskiej firmy, mamy pewność, że dostaniemy jakościowy produkt, który zapewni nam oczekiwany poziom ochrony. Warto pamiętać, że czasem chcąc oszczędzić kilka złotych możemy „naciąć się” i stracić znacznie więcej, jak np szybkę w naszym telefonie, jego dobry stan wizualny lub nawet cały wyświetlacz.