Gdzie w Pasłęku wynajmę drukarkę?

Prowadzę własną firmę. W biurze często drukujemy wiele dokumentów, faktur oraz zaświadczeń dla klientów. Ostatnio nasza drukarka padła. Udało się ją oddać do serwisu, ale okazało się, że na naprawę trzeba będzie poczekać przynajmniej miesiąc. Nie mogliśmy w tym czasie funkcjonować bez drukarki, dlatego zdecydowałam, że najlepiej będzie jakąś wynająć.

Udało mi się wynająć solidną drukarkę

wynajem drukarek pasłękMusiałam znaleźć firmę, która oferuje wynajem drukarek Pasłęk to dosyć spora miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam firmę, która oferuje tego typu produkty. Zadzwoniłam na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i zapytałam się, jakie mają obecnie drukarki do wynajęcia w swojej ofercie. Jeden z dostępnych „od ręki” modeli, spełniał moje oczekiwania. Była to wielofunkcyjna drukarka, która drukowała zarówno w kolorze, jak i w wersji na czarno-biało. Można było drukować na niej zarówno w formacie A3, jak i A4. Szczególnie istotny był dla mnie fakt, że była ona energooszczędna i mogła pracować z wydajnością do czterdziestu wydrukowanych stron na minutę. Właśnie takiego modelu drukarki potrzebowałam do swojego biura. Nie wahałam się już dłużej i od razu ją wynajęłam, tym bardziej że była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie za miesiąc wynajmu. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Drukarka okazała się bardzo solidna. Szybko drukowała poszczególne strony, nie brudziła kartek tonerem i nie zacinała się. Przekonałam się do tego modelu i jeśli wcześniejsza drukarka znów się popsuje nie będę próbowała jej naprawiać tylko od razu wynajmę tą. Dodatkową zaletą wypożyczonej przeze mnie drukarki była cicha praca oraz duży, kolorowy wyświetlacz przy panelu sterującym. To naprawdę solidna drukarka warta wynajmu.