Ile kosztują bilety na busy?

 

Jeżeli chodzi o podróż do Belgii to najlepiej zdecydować się na transport drogowy. Jest tak, albowiem, gdy porównać ceny biletów lotniczych z ceną biletu na bus, to wyjdzie nam, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Regularne kursy busów na trasie Kraków-Belgia

busy kraków belgiaPrzejazd do Belgii busem, jest także alternatywą dla autokarów i autobusów, których, większość pasażerów, nie uważa za komfortowe i warte polecenia. Nie ma się zatem czemu dziwić, że większa część z nich od dawna szukała innych środków transportu, czyli bardziej komfortowych, szybszych oraz tańszych. A właśnie tym kryteriom odpowiada przejazd busem, gdyż są one wyposażone we wszelkie udogodnienia, docierają na miejsce szybciej o ponad dwie godziny, a przy tym bilety są niedrogie. Warto też wspomnieć, że busy Kraków Belgia odjeżdżają siedem razy w tygodniu, raz lub dwa razy dziennie – w zależności od ilości chętnych. Gdy chodzi o zakup biletu można zarezerwować go online lub też nabyć u kierującego pojazdem. Pierwsza opcja jest jednak zdecydowanie lepsza, albowiem gwarantuje nam miejscówkę na dany termin, a zakup u prowadzącego zawsze jest obarczony ryzykiem tego, że pula biletów może być już wyczerpana. Zatem zakupu biletu nie należy odkładać i liczyć na łut szczęścia, ale zakupić go z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi natomiast o przewóz bagażów, to nie obowiązują żadne limity i niektórzy podróżni przewożą nawet kilka walizek lub toreb.

Wiele osób woli podróżować busami, ponieważ są one znacznie bardziej komfortowe od autobusów i autokarów. Przejazd busem satysfakcjonuje również tych, którym zależy na jak najszybszym dotarciu do celu, bowiem trasa w przypadku wyboru tego środka transportu, pokonywana jest nawet o dwie i pół godziny szybciej.