Innowacyjny wózek Bebetto Vulcano

Wózek jest jednym ze sprzętów, bez którego trudno wyobrazić nam sobie codzienne życie z niemowlakiem. Dla prawidłowego rozwoju konieczne jest zapewnienie dziecku spacerów na świeżym powietrzu, a te zaś wiążą się w prosty sposób z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa maluchowi. W tym zadaniu doskonale sprawdza się dobrej jakości wózek wielofunkcyjny.

Udogodnienia w wózku 3w1

wózek 3w1 bebetto vulcanoNa polskim rynku znajdziemy przynajmniej kilka firm, które produkują dobrej jakości wózki dziecięce. Jakość wózka wyznaczana jest przede wszystkim jego wytrzymałością na uszkodzenia, ale również funkcjonalnością, ponieważ coraz częściej oczekujemy, że wózek będzie ułatwiał nam spacery i łączył w sobie właściwości kilku sprzętów. Jedną z firm, które dostarczają do sklepów dobrej jakości wózki, jest firma Bebetto. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się wózek 3w1 Bebetto Vulcano, który zaprojektowany został w taki sposób, by możliwe było przekształcanie go od wózka gondoli, przez wózek spacerowy, aż do fotelika samochodowego. Dzięki temu w pierwszych miesiącach życia naszego dziecka nie musimy kupować trzech odrębnych sprzętów, ale jeden, dzięki któremu uda się nam zaoszczędzić miejsce, ale również pieniądze. W przypadku modelu Vulcano możemy też mówić o dość innowacyjnym podejściu do rozwiązań technicznych, dzięki czemu użytkowanie wózka jest zdecydowanie łatwiejsze dla nas i bardziej bezpieczne.

Wózek Vulcano posiada nie tylko rozwiązania, które pozwalają na szybsze hamowanie czy też na amortyzowanie wstrząsów podczas jazdy, ale również kilka udogodnień, które mogą sprawić, że dla rodzica spacer z dzieckiem będzie wygodniejszy. Wśród tych udogodnień wymienić należy chociażby uchwyt na kubek, dzięki czemu możemy zabrać ze sobą kawę o poranku.