Jak wykryć zdradę?

 

Życie bywa przewrotne i czasem spotykają nas sytuacje, o których nawet byśmy sobie nie śnili. Na pewno nikt z nas nie chce przeżyć zdrady, bo to jedno z najboleśniejszych przeżyć. Niekiedy jest ona bardzo szybko odkrywana, a innym razem latami ukrywana.

Czy można zaobserwować symptomy zdrady?

wykrywacz zdradyWielu z nas nawet do dopuszcza do siebie myśli, że druga osoba może ją zdradzić, dlatego też wszelkie wątpliwości zrzuca na karb innych spraw. Dużo zależy od tego, w jaki sposób zachowuje się winowajca, bo może doskonale ukrywać ten fakt, albo ciągle dawać powody do wątpliwości, czym naraża się na podejrzenia. Nie mniej jednak zawsze najlepszym i najpewniejszym sposobem na udowodnienie lub zaprzeczenie niewierności jest wykrywacz zdrady. Jest to niewielkie urządzenie, które rejestruje reakcje fizjologiczne organizmu na bodźce zewnętrzne. Przeważnie zadawane przez testera pytania wywołują jakieś emocje, które mogą być bardziej lub mniej odczuwalne, ale są one szczególnie widoczne, kiedy chcemy zataić właściwą odpowiedź. Pytania są dość szczegółowe i przeważnie nie pytają wprost o zdradę, ale o wiele pobocznych spraw, które dopiero po szczegółowej analizie dają odpowiedź na kluczowe pytanie. Z wykrywacza zdrad może korzystać każdy z nas, jednak trzeba pamiętać, że na przeprowadzenie badania potrzebne jest wyrażenie zgody, czyli nie można nikogo zmusić do jego wykonania. W praktyce bez problemu godzą się na nie osoby, które nie mają nic do ukrycia, gdyż nie obawiają się wyniku badania.

Jeżeli chodzi o skuteczność wariografu, to jest ona bardzo wysoka, bo wynosi aż dziewięćdziesiąt pięć procent. Jednak w dużej mierze zależy ona od sposobu przeprowadzenia badania. Najlepszym miejscem na jego wykonanie jest Instytut Badań Wariograficznych.

Warto skorzystać z profesjonalnego wykrywacza na: https://bez-klamstw.pl/