Jestem producentem szaf wnękowych

Moja pracownica Agnieszka bardzo dobrze się spisuje jako asystentka, ponieważ ostatnio zorganizowała dla mnie wiele spotkań biznesowych i podpisałem interesujące kontrakty. Tym razem mam spotkanie w Warszawie z prezesem galerii meblowej. Spontanie ciężko było umówić, ponieważ obaj mieliśmy wiele obowiązków, ale ostatecznie udało się zgrać terminy.

Jadę na spotkanie biznesowe

szafy wnękoweChcę zaoferować moje blaty corian, bo wiem, że jak tak galeria meblowa wprowadzi moje blaty kuchenne do sprzedaży to na pewno obaj na tym sporo zarobimy. Sami pozyskujemy kontrahentów na nasze blaty kuchenne, ponieważ jest to bardzo skuteczne i pozwala podpisać umowy współpracy na dogodnych warunkach. Na spotkaniach oferuję też nasze szafy wnękowe, które wykonujemy na wymiar. Oczywiście posiadamy szafy wnękowe w standardowych rozmiarach, ale na tym spotkaniu chcę zaoferować również szafy wnękowe na wymiar. Dostaniemy zlecenie i je wykonamy. Często w taki sposób współpracujemy i jest wygodne dla każdego. Sklep nie musi mieć ogromnych magazynów na szafy wnękowe a my je wysyłamy bezpośrednio do klienta takiego sklepu. Spotkanie odbyło się w Warszawskim hotelu w centrum miasta. Biznesmen, z którym się spotkałem był doskonale przygotowany do naszej rozmowy, ponieważ zapoznał się z ofertą mojego przedsiębiorstwa i miał kilka wskazówek. Od razu wiedziałem, że dobijemy targu, ponieważ inaczej nie zasięgałby informacji na temat naszych produktów. Rozmowa była bardzo konstruktywna i nie trwała więcej niż półtorej godziny.

Wszystko ustaliliśmy i mam kolejnego klienta na szafy wnękowe oraz wykonywane na zamówienie blaty kuchenne. Wiem, że nasza współpraca będzie się świetnie układała. Do Lublina wróciłem późnym popołudniem i zrobiłem sobie już wolne tego dnia. Chciałem odpocząć po podróży.

Czytaj więcej na: Axstone z Zamościa, ulica Przemysłowa 2a/2