Komfortowe przyczepki rowerowe

Młode mamy po ciąży i porodzie, chcą jak najszybciej wrócić do formy, bo muszą się opiekować dzieckiem. Kiedy tylko zdrowie pozwoli, to mogą zacząć biegać z dzieckiem, ale nie wcześniej zanim dziecko nie nauczy się samodzielnie siedzieć.

Wyposażenie przyczepek firmy Qeridoo

przyczepka qeridooNa rynku znajdziemy kilka firm produkujących przyczepki dla dzieci, które mogą pełnić kilka funkcji. Jedną z nich jest niewątpliwie rowerowa przyczepka Qeridoo, która jest bardzo lekką, posiada niewielkie wymiary i jest łatwa w obsłudze. Dosłownie jedną ręką możemy ją złożyć i rozłożyć. Posiada szereg zabezpieczeń, które bezpośrednio wpływają na komfort jazdy. Dzięki aluminiowej konstrukcji, przyczepka waży niecałe czternaście kilogramów. Jej poszycie zostało wykonane z nieprzemakalnego materiału, który posiada po obu stronach okna z przyciemnioną folią chroniącą malucha przed promieniowaniem słonecznym. Wejście do przyczepki znajduje się z przodu i jest zapinane na praktyczny zamek. Nieco podłużny i opływowy kształt wózka rowerowego zmniejsza opór powietrza i nie stwarza rodzicowi jadącemu na rowerze znacznego problemu. Żeby podróż była przyjemna dla dziecka, zadbano o każdy szczegół. Tylne koła posiadają bardzo dobre jakościowo amortyzatory, a w środku przyczepki znajduje się sporo wywietrzników, zapewniających świeży dopływ powietrza, oraz właściwą jego cyrkulację. Wózek rowerowy firmy Qeridoo przeznaczony jest dla jednego dziecka. Aby maluch nie wypadł w trakcie jazdy, należy go przypiąć do siedziska pasami bezpieczeństwa.

Przyczepka tej firmy jest bardzo przestronna w środku i zapewnia dziecku wysoki komfort. Maluch z powodzeniem może zabrać ze sobą do środka ulubionego misia, czy kilka zabawek. W razie deszczu, nie spadnie na niego ani kropla deszczu, bo poszycie jest wykonane z nieprzemakalnego materiału.