Kreatywność wodzireja to podstawa

Kiedy tylko oświadczyłem się swojej wybrance i usłyszałem radosne „tak”, niemal od razu zaczęliśmy przygotowania do naszego wesela. Chcieliśmy zaplanować wszystko, począwszy od sali weselnej, aż po dekorację na auto. Mieliśmy zamiar zorganizować świetne przyjęcie, które nasi goście zapamiętają na bardzo długo. Po latach, możemy przyznać z ręką na sercu, że ta sztuka nam się udała. Między innymi dzięki wodzirejowi, który wprawił wszystkich w cudowny i zabawowy nastrój.

Wesele z wodzirejem będzie niezapomniane

kreatywny wodzirej na wesele - warszawaBardzo długo zastanawialiśmy się nad formułą naszego przyjęcia weselnego. Przez pewien czas braliśmy pod uwagę wyłącznie opcję wystawnego obiadu, z przygrywającym na fortepianie muzykiem. Początkowo nie chcieliśmy organizować dużej imprezy, która pochłonęłaby nas całkowicie pod względem organizacyjnym, jak i także – finansowym. Po jakimś czasie zmieniliśmy jednak zdanie. Stwierdziliśmy, że więcej wesel w swoim życiu nie będziemy mieli, i że zdecydujemy się na większe przyjęcie. Od razu także podjęliśmy decyzję, że obecny będzie u nas kreatywny wodzirej na wesele – warszawa to stolica Polski, w której mieszka wielu pomysłowych ludzi. Jako, że mamy to szczęście i jesteśmy Warszawiakami z krwi i kości, znaliśmy nieco rynek i szybko znaleźliśmy najbardziej pasującego nam humorem wodzireja weselnego. Chcieliśmy zaproponować naszym gościom kawał dobrej zabawy, toteż uznaliśmy, że jego obecność będzie niezbędna.

Po latach możemy z ręką na sercu stwierdzić, że dzięki obecności wodzireja, nasze wesele nabrało pożądanego kolorytu. Zarówno my, jak i przede wszystkim nasi goście bawiliśmy się znakomicie. Widać to na naszych pamiątkowych zdjęciach z wesela, jak i po naszym filmie, który został nagrany na przyjęciu. Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni.