Legowiska dla dużych psów imienne

Nadchodziły święta Bożego Narodzenia, na które najlepszą częścią zawsze było dla mnie dawanie wszystkim domownikom, czyli całej mojej rodzinie prezentów. W tym roku miało być tak samo. Dużo wcześniej, ponieważ już w połowie listopada, zdecydowałam się poszukać fajne rzeczy dla każdego z domowników. Wybór, jak co roku w przypadku jednych był zdecydowanie trudny, przy innych była to wręcz błahostka.

Jakie fajne imienne legowiska dla dużych psów wybrać?

legowisko dla dużego psa z imieniemGeneralnie już prawie dla wszystkich miałam coś przyszykowane, albo też obmyślone co kupić i kiedy. Została sprawa moich zwierzaków. Dla kota postanowiłam zakupić nowy super drapak, ponieważ jego jest już nieco nadszarpnięty zębem czasu. Głównie chodzi tutaj o sizal, który pokrywa drążki i jest już niemal całkowicie zniszczony przez kocie pazury. Dla moich psiaków natomiast w tym roku planowałam zakupić dwa wielkie i fajnie legowiska. Takie bardzo wyjątkowe, bo tak, jak w przypadku kota, legowiska psów również były nieco wiekowe – zakupione jakieś pięć lat temu. Musiałam zobaczyć, co teraz oferuje rynek artykułów zoologicznych w tym temacie. Dlatego też wpisałam w najbardziej mi znaną i super popularną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – legowisko dla dużego psa z imieniem. Bardzo chciałam, żeby nowe legowiska moich psów były imienne, ponieważ widziałam takie ostatnio i bardzo mi się ono spodobało. Chciałam również, aby były to legowiska owalne i bardzo duże, takie dla psów w typie molosa. Owalne – takie moje psy uwielbiają najbardziej.

Ostatecznie zakupiłam dwa super legowiska dla moich wielkich psów i drapak dla kota u tego samego producenta. Mało tego, nie tylko legowiska miały wygrawerowane imiona na drewnianej ramie (bo takie właśnie wybrałam), również drapak był z imieniem kota.