Mąż jest przedstawicielem i sprzedaje tokarki

Mąż Igor jest przedstawicielem handlowym. Pracuje u producenta maszyn. Automaty tokarskie są polecane przez specjalistów. Automaty tokarskie cnc są używane przez wiele firm. Automaty tokarskie cnc są drogimi maszynami i wiele firm decyduje się na ich zakup. Nie każda firmę stać na tai wydatek dlatego firma pozwoliła udzielać kredytów.

Dzięki temu rozwiązaniu sprzedaż maszyn cnc wzrosła

serwis cncMąż jako przedstawiciel handlowy pobiera od klientów wypełnione wnioski kredytowe i zawozi je do firmy. Tam pracuje pani Sylwia, która wszystkie wnioski wprowadza do specjalnego systemu. Automaty tokarskie cnc dzięki temu rozwiązaniu o wiele lepiej się sprzedają. Na ta formę decydują się także firmy zamożne, które mogłyby zapłacić gotówką jednak rata miesięczna nie jest aż tak odczuwalna a firma męża proponuje niski procent. Mąż zostawia klientom, którzy kupili sprzęty także numery komórkowe do specjalistów, którzy są u niego w firmie zatrudnieni. Specjaliści mają odpowiednie wykształcenie i profesjonalnie wykonują swoją prace. Serwis cnc musi być przeprowadzany przynajmniej co pół roku. Serwis obrabiarek cnc musi być przeprowadzany tak często, żeby mieć pewność że maszyna jest sprawna. Maszyna codziennie ciężko pracuje i każdy element ma prawo się zużywać. Serwis cnc daje możliwość wykrycia i naprawienia poszczególnych elementów. Specjaliści, których mój mąż poleca zazwyczaj starają się przeprowadzić serwis obrabiarek cnc na miejscu w firmie u klienta.

Ostatnio była sytuacja że maszynę trzeba było przewieźć do firmy męża bo naprawa wrzecion nie mogła zostać usunięta na miejscu. Gdy wykryją jakieś nieprawidłowości starają się je także na miejscu usunąć. Specjalista potrzebował fachowych narzędzi i pomocy kolegów zatrudnionych w serwisie.

Czytaj więcej na: enermetcnc.pl