Meble kuchenne do mojego domu

 Pracuję jako projektant wnętrz, jednak to nie oznacza, że zawsze wiem jak urządzić własne pomieszczenie. Zatem kiedy mój dom był już na wykończeniu i mogłam się zabrać za kupowanie mebli to musiałam wszystko dokładnie przemyśleć.

Meble kuchenne dobrze dopasowane

stylowe meble kuchenne na wymiar z GdańskaSzczególną uwagę poświeciłam swojej kuchni i jadalni. Uwielbiam gotować i piec ciasta, a do tego wspólne rodzinne posiłki są dla mnie bardzo ważne. Dlatego też chciałam, żeby te pomieszczenia było po prostu idealne. Przeszukiwałam różne sklepy meblowe w poszukiwaniu czegoś co zwróciłoby moją uwagę. Jednak nie doznałam żadnego olśnienia. Meble były nie najgorsze, ale nie miały tego czegoś, co mieć powinny. Wtedy koleżanka podpowiedziała mi, że może przydałyby mi się stylowe meble kuchenne na wymiar z Gdańska. Mogłabym nie tylko dobrać je dobrze pod względem wielkości pomieszczenia, ale również mogłam wybrać materiał, projekt, dopasować akcesoria i dodatki takie jak blaty czy klamki do swoich potrzeb. To mi się spodobało. Dalsze szukanie idealnych mebli nie miało sensu, a skoro dokładnie wiedziałam czego chcę, to i zaprojektowanie mebli powinno przyjść mi z łatwością. Poszłam do firmy, która zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar i porozmawiałam z tamtejszym projektantem. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Doszliśmy łatwo do porozumienia. Wybrałam meble kuchenne w kolorze brązowym, do tego jaśniejsze blaty kuchenne w kolorze kremowym. Klamki były metalowe i stylowe. Całość wyglądała bardzo przytulnie i rodzinnie. O to mi chodziło.

Koszt wykonania takich mebli również mnie zaskoczył. Spodziewałam się, ze będą o wiele droższe niż te, jakie widziałam na wystawie w sklepie. Okazało się jednak, że różnica cenowa nie jest taka duża. To dodatkowa zaleta mebli na wymiar.