Moskitiery skuteczną ochronę przed komarami

Kiedy nadchodzi lato to jest to czas, w którym chcemy więcej czasu spędzać na dworze oraz w domu przy otwartym oknie. Niestety nasz odpoczynek mogą utrudnić komary oraz muchy. Dlatego warto zabezpieczyć całe mieszkanie przed takimi intruzami i wyposażyć okna oraz drzwi balkonowe specjalne siatki, które nazywane są profesjonalnie moskitierami.

Dlaczego warto wybrać moskitiery?

Moskitiery z BłoniaMoskitiery są najprostszym rozwiązaniem, które stanowi świetną ochronę przed insektami. Produkt taki został wykonany z twardego materiału, który odporny jest na promieniowanie UV, a także wysoką temperaturę oraz deszcz. Moskitiery z Błonia charakteryzują się bardzo prostym i intuicyjnym montażem. Moskitierę przyklejamy do ościeżnicy okna od wewnątrz mieszkania i pomaga nam w tym odpowiednia rzepa albo taśma klejąca. Najlepszym obecnie rozwiązaniem są moskitiery, które wykonywane są na zamówienie, ponieważ wtedy będą idealnie dopasowane do konkretnego okna lub drzwi. Moskitiery charakteryzują się również bardzo dużą funkcjonalnością oraz trwałością, a przede wszystkim możemy je zamówić w różnych kolorach, dzięki czemu będą także estetycznie wyglądać w naszym mieszkaniu. Dla wielu właścicieli mieszkanie bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze moskitier jest to, że nie wymagają one inwazyjnego montażu. Najczęściej moskitiery montujemy przed nadejściem okresu letniego i powinniśmy zdjąć je przed zimą, ponieważ później nie występuje już tak wiele insektów, które mogłyby nam przeszkadzać w domu.

Możemy spotkać moskitiery rolowane pionowe i poziome, które odpowiednie są do okien dachowych oraz do drzwi balkonowych, a także tarasowych. Jeżeli posiadamy drzwi balkonowe przesuwne, to powinniśmy zdecydować się na instalację moskitier przesuwnych. Producenci oferują nam wybór moskitiery w różnych rozmiarach oraz różnych kolorach, a także na zamówienie.