Nadruk na opakowaniach od słodyczy

Wszelkiego typu wydarzenia branżowe są świetną okazją dla firmy żeby spotkać się ze swoimi klientami oraz wymienić kilka zdań. Jest to również okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także pozyskania nowych kontrahentów. Dotyczy to w szczególności dużych krajowych konferencji lub wydarzeń targowych. Imprezy te odbywają się cykliczne w różnych miastach.

Czekolada wykorzystywana do reklamy firmy

czekoladki z nadrukiemW związku z tym bardzo ważnym aspektem jest przygotowanie odpowiedniego zaplecza logistycznego w taki sposób żeby przedstawić markę w jak najlepszym świetle. Powszechnie utarło się, że w trakcie trwania takich wydarzeń osobom w nich uczestniczącym rozdawane są różne gadżety reklamowe. Niektóre z nich spełniają pożyteczną funkcję w trakcie codziennych czynności. Przykładem mogą być chociażby długopisy. Inne z kolei mają sprawić, że w danym momencie klient będzie bardziej otwarty na rozmowę oraz miał lepszy nastrój. Świetnie do tego celu nadają się słodycze, które powodują wyzwalanie endorfin. Najczęściej stosowane są czekoladki z nadrukiem, które można dobrze wyeksponować na stoisku. W tym celu często na ladzie ustawiane jest specjalne naczynie wykonane ze szkła do którego wsypywane są czekoladki. W zależności od upodobań przedsiębiorstwa nadruk może być wykonany w różny sposób. Większość firm decyduje się na nadruk logo wraz z hasłami reklamowymi czy misją firmy.

Jest to najczęściej spotykane podejście. Nieliczne firmy decydują się na przygotowanie czekoladek w kształcie swoich najlepszych produktów lub na naniesienie niektórych informacji bezpośrednio na czekoladkę. Jest to trudniejszy zabieg niż nadruk na opakowaniu więc koszt takich czekoladek jest proporcjonalnie wyższy. Warto dodać, że słodycze przeznaczone na działania reklamowe mają określony czas przydatności do spożycia, który wynosi około jednego roku.