Nietuzinkowy upominek ślubny

Za miesiąc wybieram się na ślub mojej siostry. Siostra zasugerowała, że najlepszym dla niej prezentem będzie po prostu gotówka, bo zadłużyła się na to wesele. Wiadomo, że oprócz pieniędzy chciałabym jej podarować jakiś gadżet, który może nabierze dla niej wartości sentymentalnej. Chciałabym znaleźć coś niezwykłego, a jednocześnie śmiesznego.

Ciekawy i zabawny prezent ślubny

śmieszne prezenty na ślubMam namiary na polecany sklep internetowy ze śmiesznymi rzeczami. Moja przyjaciółka często kupuje tam rożne gadżety na urodziny dla bliskich osób. Muszę przyznać, że pierwszy raz będę przeglądać ofertę sprzedażową tego sklepu i jestem pozytywnie nastawiona. Jak się okazuje, w sklepie jest wyszczególniony nawet taki dział śmieszne prezenty na ślub, co mnie mocno zaskoczyło. Nie spodziewałam się, że oferta sprzedażowa będzie aż tak szeroka. Szczególnie przypadły i do gustu porcelanowe filiżanki z zabawnymi napisami. Istnieje możliwość nawet zaprojektowania własnych filiżanek, dodając dowolne zdjęcia, napisy, czy ulubione cytaty. Zdecyduję się zamówić taki zestaw porcelanowy, składający się z czterech filiżanek z talerzykami deserowymi. Na każdej filiżance pojawi się odpowiednio dobrane zdjęcie siostry z czasów jej młodości oraz dzieciństwa. Mam kilka zabawnych zdjęć, o których siostra nawet nie wie. Za taki porcelanowy komplet zapłacę trzysta dwa złote, co jest dosyć niską cena, bo porcelana jest najwyższej jakości.

Jestem zaskoczona bogata ofertą sprzedażową w sklepie online. Spodobały mi się tez grawerowane kieliszki do wina, deski obrotowe i śmieszne obrazy na ścianę. Młodej parze można też podarować spersonalizowane kubki, bidony, kufle i wiele innych. Na pewno jeszcze zajrzę do tego sklepu – w końcu za miesiąc będzie obchodził urodziny mój ukochany mąż.