Nowe rozwiązania wśród zegarków

 

Coraz nowsze rozwiązania w modzie i dodatkach motywują projektantów do sięgania po pomysły nietuzinkowe i niespotykane. Wydawałoby się, że wśród zegarków na rękę nic nie może już zaskoczyć – istnieją zagarki na bransoletach, paskach, z przeróżnymi kształtami i kolorami tarcz, ale także nowoczesne zegarki w funkcją smart i wiele innych. Jednakże okazało się, że pojawił się na rynku pomysł, który zachwycił wielbicieli dodatków. 

Zegarki w drewnie i nie tylko

zegarki z drewnaTo co charakteryzuje zegarki z drewna, to jego niepowtarzalny eco charakter – łączą one naturalny surowiec, jakim jest drewno z klasycznym, aczkolwiek nowoczesnym designem. W ten sposób powstała wspaniała kolekcja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, która zachwyca prostotą, elegancją i wieloma wzorami. Decydując się na zakup tego produktu należy zapoznać się z kilkoma zasadami, dzięki którym wybierzemy zegarek najwyższej jakości. Podstawą jest rodzaj drewna – wśród najtrwalszych materiałów znajduje się drewno dębowe i bambusowe, które dodatkowo naturalnie występuje w wielu odcieniach i barwach, dodając indywidualnego uroku zegarkowi. Kolejna kwestia to mechanizm i tutaj należy postawić na najwyższą jakość, jeśli pragniemy używać zegarka przed długie lata. W czołówce producentów mechanizmów znajduje się szwajcarski mechanizm ETA, japoński (i najczęściej wykorzystywany z drewnianych zegarkach) mechanizm Miyota. Jeśli nie znamy się na różnicach tych mechanizmów, to warto zapytać o różnice i najlepszy wybór zegarmistrza lub zapoznać się z opiniami.

Zakup zegarka dla siebie bądź w prezencie dla drugiej osoby to zawsze zakup, który daje radość. Zwłaszcza zegarki wykonane z drewna, bowiem cechuje je niezwykły styl, ekologiczność i nowoczesność. Warto przed zakupem sprawdzić wszelkie możliwe warianty aby wybrać taki, który najlepiej wpisze się w oczekiwania właściciela.