Nowe tablice interaktywne

Zawsze cieszę się, gdy wracam po wakacjach do szkoły. Trochę mi się już dłuży i większość dni spędzam na oglądaniu filmów i na lenistwie. Niestety, ale jak nie mam nic do robienia, ani nigdzie nie wyjeżdżamy z rodzicami, no to muszę się czymś zajmować. Śpię więc w wakacje do południa, a później gram w jakieś gry wideo. A w szkole zawsze jest co do robienia.

Tablica interaktywna w naszej klasie

tablice interaktywne espritZawsze po wakacjach, w szkole czekają na nas jakieś nowości. Nasza pani dyrektor bardzo się stara i zamówiła nam tym razem tablice interaktywne esprit, żeby nasza nauka była bardziej owocna, jak to stwierdziła. Dzięki takim tablicom, zawsze mamy jakąś rozrywkę i z ciekawością zerkamy, co znajduje się na ekranie. Tablica ta, ma na celu nauczenie nas szybkości reakcji, ortografii, a młodszych dzieci liczenia. Ja najbardziej lubię, gdy pani przeprowadza z nami lekcje przyrody na tych tablicach. Czasami musimy dopasować odpowiedniego ptaka, do pożywienia jakie spożywa. Tablica pokazuje, czy zrobiliśmy to dobrze, czy źle, a po czasie, pokazuje prawidłowe odpowiedzi. Każdy zawsze chętnie przychodzi teraz do tablicy. Przy tej zwykłej, to chętnych raczej nie było, trzeba było nas wyciągać na siłę. Teraz każdy chce spróbować swoich sił przy nowej tablicy. Czasami nawet rywalizujemy, kto zrobi dane ćwiczenie szybciej. Ważne jest, aby była jakaś rozrywka na lekcjach zawsze, bo wtedy łatwiej nam się uczy i nauka szybciej wchodzi do głowy. Ja dzięki tablicy dużo więcej już wiem niż z normalnych lekcji.

Każda szkoła powinna być taka, jak nasza. Dzięki naszej pani dyrektor, mamy zapewnianą odpowiednio dostosowaną rozrywkę do naszych potrzeb i programu nauczania. U wielu uczniów, dzięki tym tablicom, zauważono znaczne postępy w wynikach sprawdzianów i lepsze oceny.