Oryginalny kotylion dla rodziców

 

Ślub oraz przyjęcie weselne to cudowny i ważny dzień nie tylko dla pary młodej, ale również dla rodziców oraz świadków. Ciekawym pomysłem będzie wyróżnienie ich na tle pozostałych gości. W jaki sposób można to zrobić i gdzie szukać pomysłów?

Jakie kotyliony wybrać?

kotyliony dla rodzicówOryginalnym pomysłem na uroczystość weselną okazję mogą być eleganckie kotyliony dla rodziców Panny i Pana Młodego, jak i świadków. Będą ciekawym wyróżnieniem na przyjęciu a obdarowani z pewnością poczują się bardzo ważni. Jaki rodzaj kotylionu wybrać? Można dopasować ozdoby do ogólnego charakteru przyjęcia lub połączyć kolorystycznie z indywidualną kreacją osób. Kotylion może być w formie przypinki z zabawnym napisem lub wykonany z ozdobnej satynowej wstążki w dowolnej kolorystyce. Ciekawym elementem ozdoby będą również świeże kwiaty, które można połączyć z florystycznym wystrojem całej sali. Warto dodatkowo do pięknego kotylionu dokupić rodzicom także prezent – mogą to być m.in. statuetki z grawerem, kosze lub eleganckie skrzynie z upominkami w środku, fotografia z podziękowaniami w ozdobnej, eleganckiej ramce, vouchery do wykorzystania itp. Również pozostali goście zasługują na drobne upominki w ramach podziękowań za przybycie oraz wspólną zabawę. Można ułożyć na stołach pamiątkowe magnesy z fotografią, cukierki z datą ślubu, miniaturowe świeczki zapachowe, a nawet ciastko z wróżbą w środku. Pomysłów jest wiele a ostateczna decyzja oraz wybór należy do pary młodej.

Dzień ślubu to czas podziękowań oraz wzruszeń, warto więc pamiętać o najbliższych i w sposób szczególny ich wyróżnić i obdarować upominkiem. Rodzice, świadkowie oraz pozostali goście z pewnością będą zachwyceni taką formą podziękowań i bez wątpienia odwdzięczą się wspaniałą zabawą do białego rana.