Permanentny makijaż oczu

 

Każda z nas chce czuć się piękna, dlatego poddajemy się różnym zabiegom kosmetycznym, aby poprawić mankamenty swojej urody. Te panie, które chcą zaoszczędzić trochę czasu rano wybierają makijaż permanentny.

Makijaż permanentny oczu

Te makijaż permanentny Szczecinpanie, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez kreski na na górnej i dolnej powiece, powinny zastanowić się nad jej posiadaniem na stałe. Dzięki temu zaoszczędzimy czas jaki musiałybyśmy poświęcić na ich zrobienie a jak wiadomo rano człowiek jest zaspany i musi próbować nawet kilka razy zanim uda mu się zrobić idealną kreskę. Poza tym nasze oczy będą pięknie wyglądać w każdej sytuacji nawet takiej, która nie sprzyja jego posiadaniu, na przykład na basenie czy w łóżku. Możemy wybierać pomiędzy delikatną kreską, która sprawi że nasze rzęsy będą wyglądały na gęstsze lub grubszą, jeśli jesteśmy przyzwyczajone do mocnego makijażu. Całkowity makijaż permanentny Szczecin jest idealny dla pań noszących okulary, dla których samodzielny makijaż jest trudny do wykonania. Zanim jednak poddamy się temu zabiegowi musimy zadbać o to, aby nasze powieki były nawilżone i wygładzone. Dobrze jest też wyspać się przed zabiegiem, wtedy nasze oczy nie będą zmęczone. Należy także pamiętać, aby zdjąć sztuczne rzęsy oraz aby nie stosować żadnych odżywek stymulujących wzrost rzęs na miesiąc przed i po zabiegu. Po zabiegu kreski są dosyć wyraźne, jednak nie należy się tym martwić, ponieważ po 4-5 dniach zblednie nawet o połowę barwy wyjściowej.

Należy także pamiętać, aby po zabiegu nie korzystać z sauny, salarium, zabiegów Spa czy basenu. O miejsca pigmentowane trzeba dbać ze szczególną delikatnością i stosować kremy zalecone przez specjalistę, ponieważ nie przestrzeganie zasad może doprowadzić do odbarwień, które nieestetycznie wyglądają.