Polecany wózek inwalidzki typu skuter

 

Jestem osobą niepełnosprawną i mam poważne problemy z poruszaniem się. Mam niedowład lewej strony, gdyż kilka lat temu uległam poważnemu wypadkowi samochodowemu. Chciałabym być bardziej aktywna i samodzielna, bo źle czuję się z tym, że muszę prosić inne osoby o pomoc. Ostatnio mój rehabilitant rzucił taką myśl, że powinnam rozważyć kupno wózka inwalidzkiego typu skuter.

Szeroki wybór pojazdów elektrycznych w sklepie internetowym

wózek skuter inwalidzkiMając taki pojazd, mogłabym samodzielnie pojechać na zakupy do centrum handlowego, bo ustawodawca już zezwala na wjazd elektrycznym skuterem do środka galerii. Rehabilitant podał mi adres strony internetowej dobrego sklepu medycznego, abym poszukała odpowiedniego dla siebie modelu pojazdu. Właśnie przeglądam dostępną ofertę sprzedażową i jestem pod wrażeniem jej bogactwa. Jak się okazuje, taki wózek skuter inwalidzki można kupić w bardzo korzystnej cenie. Trafiłam na świetną okazję, bo cały asortyment w sklepie został objęty dwudziestoprocentową zniżką. Szczególnie przypadł mi do gustu czerwony pojazd elektryczny, który prezentuje się niezwykle szykownie. Skuter ten posiada najlepszy typ akumulatora, którego nie trzeba codziennie ładować. Wystarczy raz na tydzień, jak ktoś nie zrobi więcej niż czterdzieści pięć kilometrów. Kolejnym atutem wybranego przeze mnie modelu pojazdu jest eleganckie, skórzane siedzisko w podparciem. Zarówno fotel, jak i kierownica są regulowane.

Zwróciłam też uwagę na to, że skuter posiada pojemny kosz na zakupy i najnowsze oświetlenie typu LED. Każdy, kto zamówi taki pojazd otrzyma za darmo solidny kask i pokrowiec przeciwdeszczowy. Pojazd ma pięcioletnią gwarancję i możliwość bezpłatnego serwisowania w wyznaczonym do tego miejscu. Dostawa jest gratis, co mnie bardzo cieszy.