Poszukiwania rzetelnego elektryka

Od kilkunastu dni miałam problem z jednym z gniazdek w kuchni. Jak tylko cokolwiek tam włączyłam, od razu wyłączały się bezpieczniki w całym mieszkaniu. Powoli stało się to coraz bardziej uciążliwe. Próbowałam samodzielnie wymienić bezpiecznik na mocniejszy, ale nic to nie dało. Postanowiłam dalej nie ryzykować i zatrudnić fachowca, który zajmie się profesjonalną naprawą.

Gdzie w Krakowie znajdę rzetelnego elektryka?

znany rzetelny elektryk w krakowieMieszkałam w dosyć nowym mieszkaniu i do tej pory nie miałam żadnych problemów z elektryką. Nie znałam więc żadnego dobrego elektryka, który mógłby przyjść i pomóc mi z tym problemem. Powiedziałam o tym mojej przyjaciółce z pracy. Poleciła mi ona bardzo dobrą osobę, prawdziwego specjalistę, który miał wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji i napraw elektrycznych zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Był to naprawdę znany rzetelny elektryk w Krakowie. Swoje usługi świadczył na terenie Krakowa i najbliższych okolic, a co jeszcze ważniejsze za dojazd do klienta na terenie tego miasta nie pobierał żadnych dodatkowych opłat. Ponieważ przyjaciółka dawała mu takie dobre opinie i rekomendacje, postanowiłam nie zwlekać i od razu skontaktowałam się z nim. Całe szczęście miał on bardzo szybkie terminy, dlatego udało mi się z nim umówić już na następny dzień.

Punktualnie zjawił się on w moim mieszkaniu i od razu znalazł problem. Okazało się, że to gniazdko doprowadzało do spięcia w instalacji elektrycznej i powodowało wyłączenie się całej instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Wystarczyło naprawić zepsute gniazdko i zamontować odpowiednie bezpieczniki. Teraz mogłam już spokojnie korzystać ze sprzętów kuchennych podłączonych do tego gniazdka i nie musiałam się martwić, że prąd będzie mi się wyłączał.