Potrzebowałem instalacji alarmowej

Jestem w trakcie przeprowadzki z domu rodzinnego do nowego wybudowanego budynku, który będzie moim miejscem na ziemi do końca moich dni. Bardzo lubię nowoczesne rozwiązania, w moim domu zamontowałem wiele udogodnień opierających się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Wszystko to jest warte majątek, dlatego zacząłem zastanawiać się nad ich zabezpieczeniem.

Poszukiwania instalacji alarmowych w Gdańsku

instalacje alarmowe gdańskZ racji wykonywanej pracy często wyjeżdżam w delegacje lub na szkolenia. Bywają miesiące, że w domu jestem tylko w weekendy. Nie chciałem aby mój dobytek stał się łakomym kąskiem dla potencjalnych włamywaczy. Dobry przyjaciel polecił mi instalacje alarmowe Gdańsk według niego ma bardzo profesjonalne firmy w tej dziedzinie. Sam zamontowałem sobie system monitoringu wraz z alarmem dźwiękowym. Gdy tylko ktoś próbowałby się włamać do jego domu, kamery działają na ruch, a czujniki zarejestrowałyby na przykład rozbite okno. System włącza alarm dźwiękowy a na dedykowaną aplikację w telefonie dostaje się powiadomienie o próbie włamania. Dzięki temu nawet będąc tysiące kilometrów od domu jest się w stanie szybko zareagować na potencjalne niebezpieczeństwo. Sam koszt takiej instalacji jest niewspółmiernie niski do kosztów wynajęcia ochrony. Bardzo mi się to wszystko spodobało. Poprosiłem przyjaciela o podanie namiarów na firmę, z której usług korzystał.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia i instalacji z przedstawicielem firmy pozostało tylko czekać na ekipę montażową. Po kilku dniach zjawili się pod moimi drzwiami wraz z całym osprzętem alarmowym i monitoringiem. Cały proces zakładania alarmu przebiegł bardzo sprawnie. Po uruchomieniu alarmu, przedstawiciel pokazał mi jak to wszystko działa oraz sprawdziliśmy czy dostaje powiadomienia na telefon.