Praktyczne i modne listwy podłogowe

Finalny efekt aranżacyjny w domowych wnętrzach w dużym stopniu zależy od kreatywności właścicieli. W sprzedaży oferowany jest szeroki asortyment, który pozwala na kreowanie niebanalnych projektów, dostosowanych do oczekiwań użytkowników, a także do ich gustu.

Trwałe listwy przypodłogowe

orac decor listwa przypodłogowaW sklepach z wyposażeniem wnętrz oferowane są nie tylko oryginalne meble, ale też materiały wykończeniowe. Zarówno miłośnicy klasycznych wnętrz, jak też osoby ukierunkowane na designerskie projekty mogą wybierać spośród wielu ciekawy propozycji. Jednym z walorów domowych aranżacji może być odpowiednio zastosowana sztukateria. W sprzedaży dostępne są listwy podłogowe, ścienne oraz sufitowe. Miłośnicy dekoracyjnych wzorów mogą również pokusić się o dopasowanie ozdobnych rozet. Jeżeli wybierana jest marka Orac Decor listwa przypodłogowa zapewni wysoką trwałość i atrakcyjny wygląd. Warto pamiętać, że w ofertach prezentowane są gładkie i dość minimalistyczne listwy oraz bogato zdobione projekty. Uwagę przykuwają listwy z oryginalnym frezowaniem, które rewelacyjnie wyglądają w dużym salonie lub w starannie zaprojektowanej sypialni. Wiele osób decyduje się także na zakup listew przypodłogowych z LED – takie wykończenie wnętrz zawsze wygląda nietuzinkowo. Co więcej, podświetlana sztukateria jest bardzo praktyczna, doskonale sprawdza się też w przedpokoju czy na korytarzu. Do wielu wnętrz pasują też listwy przypodłogowe lakierowane, które pod względem stylu można dopasować do konkretnych elementów wyposażenia. 

Każde pomieszczenie w domu można zaprojektować w pomysłowy sposób. Producenci wychodzą naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom wymagających odbiorców. W kategorii materiałów wykończeniowych listwy podłogowe zajmują ważne miejsce – prezentowane są różne wzory i wymiary.