Profesjonalna wymiana szybki

Doskonale wiemy, jak wrażliwymi urządzeniami są smartfony. Bowiem wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, a nawet najbardziej wytrzymałe wyświetlacze pękają, i z reguły w taki sposób, że dalsze użytkowanie urządzenia raczej nie wchodzi w rachubę.

Kto wymienia wyświetlacze w iPhone’ach?

iphone wymiana szybki krakówNiestety jest tak, że wyświetlacz to najdroższa część smartfonu, więc jego wymiana wiązać się może z dużym wydatkiem. Zwłaszcza, jeżeli mamy do czynienia z usługodawcą, który wykorzysta naszą nieznajomość cen na rynku serwisowym. Dlatego też, miejsca napraw trzeba dokładnie poznać, bo decydowanie się na usługi pierwszego-lepszego serwisu nie jest niczym dobrym. Zwłaszcza, że w Krakowie działa kilka renomowanych punktów usługowych zajmujących się wyłącznie naprawianiem sprzętu od Apple. Oczywiście najczęściej serwisowane są iPhone’y, gdyż, generalnie rzecz biorąc, urządzenia mobilne ulegają uszkodzeniom najczęściej. Jeżeli więc rozbił się nam iPhone wymiana szybki Kraków jest miastem, gdzie na pewno znajdziemy fachową pomoc. W dodatku niedrogą, ponieważ konkurencja jest w naszym mieście tak duża, że serwisy walczą o klienta coraz niższymi cenami usług serwisowych. Jeżeli natomiast chodzi o koszt wymiany wyświetlacza w iPhone’ach to wszystko zależy od tego, o jaki model chodzi. Bowiem szybki w najnowszych modelach to wydatek nawet 500-600 złotych, a gdy dodamy do tego 10-15% pobierane przez serwis, to wymiana może kosztować nawet 700-800 złotych. Nie jest to mało, ale zawsze to lepsze niż kupienie nowego urządzenia.

W krakowskich serwisach znajdziemy profesjonalną pomoc w zakresie dowolnych napraw dotyczących iPhone’ów. Jednakże wymiana szybek jest zdecydowanie tą najbardziej popularną, która stanowi niemal dwadzieścia pięć procent wszystkich zleceń.