Projekt wnętrza domu

Razem z całą moją rodziną około dwóch lat i trzech miesięcy temu zdecydowaliśmy się na budowę naszego nowego domu. Budowa nie trwała stosunkowo długo i całkowicie zmieściliśmy się w naszych przeznaczonych na poszczególne etapy budżetach. Mieliśmy bardzo dobrą pomoc finansową od naszych rodziców, dlatego wszystkie prace tak sprawnie poszły.

Budujemy nowy i nowoczesny dom jaki projekt wnętrza

nowoczesne projekty wnętrz domów - warszawaDzień, w którym otrzymaliśmy klucze do naszego wybudowanego domu w stanie developerskim, był nie wątpliwie podwodę do wielkiego świętowania. Zrobiliśmy wtedy mini/przedwczesną/beforeparty parapetówkę. Zaprosiliśmy naszą całą najbliższą rodzinę oraz kilkoro dobrych przyjaciół i znajomych, głównie z pracy. Zabawa bardzo się udała, był szampan etc. Jednakże prace na domem nie zostały ukończone. Teraz przyszedł czas na najlepsze, czyli urządzanie wnętrz naszego nowego domu. Mimo, iż bardzo lubię takie sprawy i wszystko co z projektowaniem możliwe to nie odważyłam się samodzielnie zaprojektować takiej przestrzeni. Chciałam powierzyć sprawę specjalistą, jednak być osobą, która ma wpływ na projekt oraz wszystkie jego pojedyncze etapy. Niestety nie znaliśmy żadnego dobrego projektanta wnętrz. Musiałam poszukać takiego w siebie, w tym celu wpisałam w najbardziej znaną i popularną na całym świecie wyszukiwarkę następującą frazę – nowoczesne projekty wnętrz domów – warszawa. Znalazłam kilka firm specjalizujących się w dużych projektach kompleksowo i niezawodnie na terenie miasta Warszawa.

Wybrałam odpowiednią firmę, która miała wykonać w naszym domu projekt wnętrza. Zdecydowały tutaj pozytywne opinie, jakie udało mi się znaleźć w internecie. Z racji tego, iż chciałam wpływać na ostateczny projekt wnętrza w moim domu, zostałam zaproszona do pracowni na etap projektowania.