Przygotowania do lata – zabiegi na cellulit

Co roku na wiosnę przechodzę przez to samo. Za każdym razem kiedy wchodzę na wagę jestem wielce zaskoczona, że znowu przybyło mi kilogramów. Kiedy patrzę w lustro załamuje mnie mój cellulit.

Zabiegi na cellulit w Lublinie są mało inwazyjne

zabiegi na cellulitCo roku o tej samej porze odbywa się w moim życiu wielka walka z samą sobą aby doprowadzić swoje zaniedbane przez zimę ciało do porządku. Zabiegi wyszczuplające nigdy nie należały do mojego wiosennego zestawu. Byłam tradycjonalistką i wybierałam tradycyjne odchudzanie – stosowałam przeróżne diety, ćwiczyłam i po cichu modliłam się, żeby zdążyć przed latem. W tym poru jednak koleżanka zaciągnęła mnie do jednej kliniki w Lublinie, która właśnie poszerzyła swoją ofertę. Endermologia nie kosztowała dużo i według zapewnień pracowników miała pomóc mi w pozbyciu się cellulitu a także wyszczuplić moje ciało. Zawsze wydawało mi się, że zabiegi wyszczuplające Lublin są bardziej inwazyjne. Tymczasem endermologia miała być formą masażu. To mi się spodobało, uznałam, że warto spróbować. Zabieg trwał około trzydziestu minut i wyszłam z niego bardzo zadowolona. Oczywiście nie znikły mi moje dodatkowe kilogramy, ale poczułam się dużo szczuplejsza. Zastosowała również zabiegi wyszczuplające na twarz i teraz moje rysy są wyrazistsze, poznikały delikatne zmarszczki i generalnie czuje się, jakby odjęto mi kilka dobrych lat. Gdybym wcześniej wiedziało o istnieniu endermologii zaoszczędziłabym trochę nerwów.

Myślę, że od tego momentu będę się starała organizować sobie takie zabiegi na cellulit regularnie. Opowiedziałam o nich też swoim koleżankom w pracy i wszystkie zamierzamy się tam wybrać w przyszłym tygodniu. Ja już się nie mogę doczekać.