Romet Pop Art. 26

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment kiedy zastanawiamy się nad nowym rowerem. Często mamy pewne oczekiwania, które chcemy w jakiś sposób zrealizować. Przede wszystkim rower w dzisiejszych czasach to nie tylko zwykły sprzęt. Coraz więcej osób chce aby nas wyrażał i pasował do prowadzonego przez nas stylu życia. To oznacza, że nasze wymagania co do wyglądu potrafią być bardzo specyficzne.

Stylowy rower miejski dla kobiet

Romet Pop Art. 26Jeżeli chodzi o kobiety, które chcą sprzętu do poruszania się po mieście to ich uwagę zdecydowanie powinien przyciągnąć model od marki Romet z serii city. Nowa kolekcja miejska wygląda rewelacyjnie i każdy z nas może na niej zarzucić przysłowiowe oko. Pionierem wśród całej serii jest Romet Pop Art. 26. Ten model ma nie zwykle przyciągającą uwagę ramę. Jej budowa wskazuje od razu, że jest to rower miejski dla kobiet. Idealnie pasuje do montażu koszyka, który może się przydać podczas wożenia zakupów. Na rynku dostępna jest wersja w trzech modnych kolorach. Chodzi o biały, miętowy oraz różowy. Oczywiście producent zadbał o to aby do siebie pasowały nawet najdrobniejsze elementy. Z tego względu koła czy bagażnik też mają stosowne odcienie. To oznacza, że całość się świetnie komponuje i zwraca uwagę. Taki rower zdecydowanie mówi o stylu swojej właścicielki. Dlatego jeżeli chcemy czegoś dopasowanego do naszego stylu życia to nie ma lepszego rozwiązania. Koszt nowego roweru to tysiąc złotych wraz z dostawą oraz pełną regulacją.

Dlatego nie jesteśmy narażeni na wysokie wydatki. W razie potrzeby zawsze można rozłożyć całość na dogodne raty. To pozwala na uniknięcie jednorazowego wydatku, który może okazać się trochę wyższy. Warto o tym pomyśleć jeżeli zastanawiamy się nad odpowiednią płatnością za nasz rower.