Rosnąca popularność ręczników zz

W dobie pandemii koronawirusa wiele firm długo funkcjonowało jedynie w formie pracy zdalnej, co miało na celu ochronę ich pracowników przed zakażaniem. Z czasem jednak konieczny był ich powrót do biur, choćby w formie dyżurów części działów co nie zmieniło jednak faktu, że ich zdrowie było, jest i będzie najważniejsze dla zarządzających przedsiębiorstwami.

Zalety stosowania ręczników zz

ręczniki zzPowrót do biura wiązał się nie tylko z koniecznością spełnienia wymagań narzuconych przez rząd, ale też z wyborem produktów, których stosowanie wydawało się najbardziej efektywnym rozwiązaniem pod kątem higieny. Dlatego w wielu biurach dotychczas stosowane ręczniki papierowe zastąpiły ręczniki zz, które mogą być wykorzystywane zarówno w kuchniach, jak i łazienkach firmowych. W odróżnieniu od ręczników w rolkach, w przypadku ręczników zz nie ma konieczności złapania obiema rękami całej rolki, żeby oderwać jeden czy dwa listki papieru. Ręczniki zz charakteryzują się właśnie tym, że każdy listek jest oddzielny, a złożenie ich w kształt literek z nachodzących na siebie sprawia, że stosunkowo łatwo można jedną ręką wybrać tylko tyle listków, ile nas interesuje. Jest to oszczędność dla pracodawców, którzy tego typu ręczniki mogą kupić w wielkim kartonie już za niespełna 50 złotych a dla pracowników jest to bezpieczniejsze, niż wycieranie rąk we wspólny ręcznik w łazience czy korzystanie z ręczników papierowych, których i tak każdy musi dotknąć obiema rękami.

Koronawirus sprawił, że wykorzystanie różnych form ręczników papierowych zdecydowanie wzrosło, ponieważ odchodzimy od korzystania z tradycyjnych, wspólnych ręczników w miejscach pracy. Ręczniki zz są w dodatku pakowane pojedynczo co sprawia, że stanowią bardzo dobre rozwiązanie pod kątem higieny w obecnych czasach.