Rozbudowa zakładu produkującego zbiorniki

Ostatnio dowiedziałem się ciekawej nowiny będąc u jednego ze znajomych. Chodzi o to, że byłem u kolegi, który słynie z tego, że wszystko wie, montowałem u niego dwie lampy przemysłowe led, jak zamontowałem u niego te lampy to trochę pogadaliśmy sobie o ogólnie dowiedziałem się od niego trochę plotek, co się dzieje u nas w małym miasteczku.

Zbiorniki na nawozy rsm – specjalizacja pobliskiej fabryki

zbiornik na nawozy rsmMieszkam w małym miasteczku, nie będę podawać nazwy, no ale jest to jedno ze śląskich miasteczek. Generalnie u tego kolegi dowiedziałem się ciekawej nowiny, że u nas ma się otworzyć nowa fabryka, która ma produkować zbiorniki na paliwo. W sumie zdziwiłem się, ponieważ w zasadzie w miasteczku obok znajduje się podobna fabryka, tylko że właśnie ta fabryka produkuje zbiornik na nawozy rsm. Z tego, co wiem ma ona poszerzyć, że tak to nazwę swój asortyment i zacząć również produkować tam zbiornik do transportu paliwa. Wiem to, z racji tego, że pracuje tam mój szwagier, więc można by powiedzieć, że mam informacje tak zwanej ” pierwszej ręki „. W sumie dziwne, że planują koło siebie otworzyć dwie fabryki. Chodzą słuchy, to znaczy ludzie powtarzają, że ta nowa fabryka, która ma zostać otworzona za dwa lata ma produkować zbiorniki adblue, za bardzo nie znam się na tych zbiornikach, ale odkąd chodzą te słuchy o otwarciu fabryki, to zacząłem o tym bardziej czytać i okazuje się, że są to najbardziej nowocześniejsze zbiorniki na rynki i że na całym świecie funkcjonują dwie takie fabryki, a ta, która ma zostać otwarta u nas ma być właśnie trzecią taką fabryką. W zasadzie wydaje mi się, że to jest trochę plotka, wiadomo że w każdej plotce jest trochę prawdy, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ponieważ szukałem w różnych gazetach, magazynach i na internecie o tym informacji, ale niestety nic nie znalazłem.

 

Także prawdę mówiąc nie wiem, skąd wzięła się taka fama o otwarciu tej fabryki, no ale czas pokaże. Z jednej strony fajnie by było, jakby rzeczywiście została ona otwarta, to wtedy byłoby więcej miejsc pracy dla ludzi i bezrobocie byłoby mniejsze.