Różnokolorowa kostka brukowa przy naszym domu

Razem z mężem od początku wspólnego życia marzyliśmy o tym, że kiedyś postawimy dom. Początki zawsze są trudne, jako młodzi ludzie z trudem wiązaliśmy koniec z końcem, marzenia musiały siłą rzeczy zejść na dalszy plan, a my żyliśmy w niewielkim mieszkaniu w bloku.

Kolorowa kostka brukowa w ogrodzie

Kostka brukowa różne koloryJednak po kilkunastu latach ciężkiej pracy i oszczędzania doczekaliśmy się możliwości realizacji naszego wspaniałego planu. Dom powstawał według ściśle określonego projektu, który przez wiele lat dopracowywaliśmy w naszych głowach godzinami wieczornych rozmów. Najbardziej ekscytowało nas wykończenie ogrodu. Oboje jesteśmy bowiem pasjonatami roślin. Aby nasz ogród prezentował się pięknie potrzebowaliśmy dobrego oświetlenia. Bliski znajomy męża, producent oświetlenia podpowiedział, jaka oprawa oświetleniowa komponować się będzie z naszym projektem ogrodu. Początkowo preferowana oprawa najazdowa została zastąpiona innym, bardziej nowoczesnym pomysłem. W naszym tajemniczym ogrodzie położona została kostka brukowa różne kolory led. W ciągu dnia ukryta pomiędzy zwykłymi płytkami chodnikowymi w nocy napełnia ogród pięknym blaskiem, Emanuje jak gdyby spod ziemi rozświetlając ścieżki wśród drzew i kwiatów. Wspaniale wygląda także oprószona warstwą śniegu- gdy delikatne światło wydostaje się spod puchowej, lodowatej pierzyny. Musieliśmy sporo zainwestować, aby uzyskać pożądany efekt, jednak nie mamy najmniejszych wątpliwości, ze było warto.

Nasz dom jest naszym królestwem, a perfekcyjne wykończenie jego otoczenia sprawa, że cieszymy się jego urokiem jeszcze bardziej.