Samochodziki z akumulatorem dla maluchów

Dzieci bardzo często proszą swoich rodziców o samochód elektryczny. Taki, w którym można usiąść i samodzielnie kierować. Takich autek jest bardzo dużo w każdym sklepie z zabawkami lub w popularnych sklepach online. Oczywiście samochodzik elektryczne mają różne wyposażenie i to od niego zależy koszt autka. Dodatkowo te samochody z licencją są droższe.

Popularne samochody dla dzieci

sprawdzone pojazdy elektryczne dla dzieciLicencjonowane i sprawdzone pojazdy elektryczne dla dzieci kosztują około 500-1000 złotych. Cena zależy od wyposażenia jakie posiada autko. Im więcej gadżetów tym autko jest droższe. Wszystkie mają bardzo szerokie, około 10 centymetrowe koła, które zrobione są z bardzo wytrzymałej pianki Eva. Do tego są one podgumowane dzięki czemu nie ślizgają się na wszystkich powierzchniach. Oczywiście większość samochodów ma siedzenia z ekoskórki dzięki czemu jazda jest bardzo komfortowa. Dodatkowo schowek pod siedzeniem pełni funkcję skrytki na zabawki. Większość z nich ma budowane melodie oraz imitacje kluczyka w stacyjce. Dodatkowo przodu mamy imitację lusterek i z boku również. Samochody z akumulatorem, które są w pełni naładowane mogą być utrzymane w ruchu nawet do 3 h. Jest to czas w zupełności wystarczające na zabawy około trzyletniego dziecka. Maksymalna waga dziecka to 25 kg, samo autko waży około 8-10 kg.

Oczywiście użytkowanie samochodów elektrycznych powinny odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Ponadto takie autka przeznaczone są dla dzieci troszkę starszych. Na pewno nie nadają się dla dzieci, które samodzielnie tylko dopiero siedzą. Oczywiście każde auto zestawie posiada pilota, dzięki któremu rodzic może kierować ruchem samochodu. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają bezpieczną jazdę naszego dziecka. Trzeba pilnować żeby dziecko miało zawsze je zapięte podczas jazdy.