Sąsiadka i jej pochwały uzdrowiska w Kudowie Zdrój

Mieszkamy w bloku i naszych sąsiadów znamy praktycznie od podszewki. Gdy jakiegoś długo nie ma, zaczynamy się zastanawiać, co z nim się stało. Ostatnio pani Halinka wróciła po ponad miesiącu i od razu się do niej przeszłam spytać, co się stało, że tyle jej nie było.

Noclegi w pensjonacie w Kudowie

pensjonatyWyglądała niesamowicie. Odmłodniała, schudła, wyglądała o wiele młodziej. Gdy zapytałam, co ją tak odmłodziło, odpowiedziała- oczywiście Kudowa Zdrój, wspaniale uzdrowisko w którym miałam okazję być. Nawet nie wiesz dziecko, jak tam było cudownie. Zaczęła mi opowiadać i o tym mieście, i jakie tam były wielkie pensjonaty, które widziała pierwszy raz na oczy. Bo zazwyczaj nie podróżowała zbyt wiele, siedziała w domu ze względu na chora nogę. Podobno zajęli się tam nią kompleksowo, miała wspaniałe warunki, cudowne widoki i zdrowe, nieskażone miejskimi spalinami powietrze. Chyba sama się tam wybiorę, bo pokoje podobno są idealnie dostosowane do kobiecych potrzeb. Wielkie szafy do ubrań, małe szafki na kosmetyki, łazienka w pokoju. No i do tego liczne atrakcje, takie jak baseny, masaże kamieniami, i tak dalej. Oczywiście jak ja bym chciała tam jechać, to nie do żadnego uzdrowiska, tylko dla rekreacji, i takie masaże dodatkowo dużo by mnie kosztowały, no ale i tak. Patrząc na to jak te noclegi w innym otoczeniu zmieniły panią Halinkę, miałam ochotę tam pojechać jeszcze tego samego dnia. Podobno dali im do dyspozycji apartamenty z bardzo dobrym wyposażeniem, i poznała wiele ciekawych osób, z którymi planuje utrzymywać kontakt korespondencyjny.

Fajnie, że miała tyle przygód, podleczyła się trochę i o wiele lepiej się czuje. Dobrze, że to miejsce tak dobrze wpływa na ludzi, bo przecież o to właśnie chodzi, aby dobrze się czuć w miejscu, w którym aktualnie jesteśmy i mamy tam odpocząć.

Więcej informacji o pensjonatach w Kudowie na stronie: www.willa-sudety.pl