Spalinowy czy elektryczny podnośnik koszowy?

Kiedy chcemy używać podnośnika koszowego na terenie zamkniętym w hali lub na magazynie, to najlepiej jest wybrać ten elektryczny. Natomiast w przypadku kiedy chcemy przeprowadzić prace na wysokości na terenie otwartym, to dobrym rozwiązaniem będzie podnośnik koszowy, który ma zainstalowany silnik spalinowy, ponieważ ma zdecydowanie większą moc.

Kto wynajmuje podnośniki koszowe?

podnośniki łódźPodnośniki koszowe to maszyny, które pozwalają nam wykonywać bezpieczną pracę na wysokości. Wynajmowane są przez firmy sprzątające, które potrzebują umyć okna w dużym biurowcu albo też decydują się na renowacje rynien lub dachu. W okresach zimy pomagają usunąć śnieg ze stromych dachów oraz niebezpieczne sople, które stwarzają zagrożenie dla przechodniów. W okresach świątecznych do zawieszenia dekoracji wykorzystuje się także podnośniki Łódź to miasto, gdzie przedsiębiorcy wykorzystują te maszyny również do montażu kamer, a także anten telewizyjnych i radiowych. Na terenach budowlanych oraz remontowych wykorzystuje się do montażu elementów stalowych i aluminiowych, a także konserwacji różnych urządzeń. Agencje reklamowe również wynajmują podnośniki koszowe na kilka godzin, aby zamontować wielkie bilbordy reklamowe oraz neony i litery przestrzenne. Są to również maszyny, na które musimy mieć odpowiednie uprawnienia, aby móc nimi sterować. Dobrze jest więc wysłać swojego pracownika na szkolenie, aby uzyskał takie certyfikaty albo zdecydować się na wynajem wraz z doświadczonym operatorem.

Podnośniki koszowe są również wykorzystywane do nietypowych zleceń takich jak malowanie graffiti przez różnych artystów. Wynajęcie podnośnika kosztuje już około 100 zł za godzinę, ale zawsze, kiedy decydujemy się na długoterminowy wynajem, to możemy liczyć na dodatkowe zniżki i zdecydowanie tańszą ofertę.