Sprzątanie firm w warszawie pomysłem na życie

Długo szukaliśmy z mężem pracy, Po zwolnieniu większości osób po pożarze w fabryce nie mieliśmy co ze sobą zrobić. W naszej miejscowości jedyne co było to wielki market budowlany, cztery sklepy i pola. My nie mieliśmy gospodarstwa więc nic nie trzymało nas na wsi. Wyprowadziliśmy się i obydwoje wiedzieliśmy, że to będzie Warszawa.

Nie było wyjścia, trzeba było sprzątać firmy

sprzątanie firmWybraliśmy pośrednictwo pracy tymczasowej, Ja jestem z zawodu księgową, a mój mąż tapicerem. Myślałam, że szybciej to wszystko pójdzie. Najpierw dostałam sprzątanie biur. Musiałam przegryźć niesmak i pracować, bo w domu była trójka małych dzieci. Mąż ogarniał mycie okien, sprzątanie domu, przygotowywał posiłki i zajmował się dziećmi. Role się zamieniły, ale to wszystko jakoś się sprawdzało. Najlepsze sprzątanie firm Warszawa nie przynosiło kokosów, ale dawaliśmy radę z pomocą rodziny i znajomych. W końcu zadzwonili. Propozycja to pranie wykładzin. Mój mąż początkowo kręcił nosem, bo twierdził, że to zdegradowanie jego umiejętności, ale zgodził się początkowo. Potem zaczął się strasznie denerwować, przestał odczuwać jakąkolwiek radość z czegokolwiek i wtedy postanowiliśmy, że wyjeżdżamy za granicę. Musieliśmy tylko wszystko pozałatwiać. Dokumenty, paszporty i tego typu sprawy. Kiedy wyjechaliśmy wynajęliśmy mieszkanie za oszczędności. Zamieszkaliśmy drzwi w drzwi ze znajomymi z dzieciństwa mojego męża. I to oni nam tam pomogli. Okazało się, że sprzątanie firm to już przeszłość bo dostałam na prawdę dobrze płatną pracę jako księgowa. Uczyłam się języka dla siebie przez osiem lat i poszczęściło się. Mój mą również jest zadowolony.

Został tapicerem w wielkiej firmie meblowej. Poznał tam całe mnóstwo osób. Początkowo tęskniliśmy za krajem i za rodziną, ale żyje nam się tutaj o wiele łatwiej. Przez to, że nie martwimy się co włożymy do garnka, większość stresów odeszła i aktualnie nie mamy większych problemów. Może trochę mąż narzeka na plecy bo jednak jego praca wymaga ciągłego ruchu fizycznego i częstego schylania się, ale praca przynosi wiele satysfakcji i pożytku.