Stany Zjednoczone – największy producent świec i wosków zapachowych

Na rynku jest wielu producentów perfum, każda kobieta i mężczyzna może odnaleźć siebie w ogromnej gamie mieszanek wielu kwiatów, owoców czy drzew. Jednak są też producenci, którzy produkują zdumiewająco relaksujące produkty, które swoim zapachem zmieniają klimat wnętrza każdego domu.

Świece zapachowe najsłynniejszych marek

świece zapachoweNajsłynniejszych marek świece zapachowe  i woski zapachowe produkowane są w Stanach Zjednoczonych, z surowców dostępnych na tamtym terenie. Panie lubiące eleganckie, zmysłowe zapachy postarają się, aby w ich domach świece yankee candle wyczarowały nastrój błogości, spokoju i odprężenia. Świece yankee candle słyną z nietuzinkowych rozwiązań i twórczych pomysłów, szklane opakowania wyróżniają się elegancją i często są wybierane na prezenty. Woski zapachowe produkowane są w dużej palecie zapachów i kolorów, dodatkowo do dyspozycji klientów pozostają ceramiczne kominki wykorzystywane do ich rozgrzewania, niewielki koszt, jaki generują zachęcają miłośników zarówno zapachów egzotycznych jak i kwiatów łąk i lasów. Woski Kringle Candle produkowane na bazie najlepszych składników gwarantują wysoką, jakość za niską cenę. Proponowane aromaty przenoszą użytkowników na inny kontynent, który pachnie ciastem dyniowym, świątecznymi ciasteczkami oraz zapachami rosnących tam drzew. Świeczki woodwick należą do marek rozpoznawanych na całym świecie a ich cechą charakterystyczną jest drewniany knot, który może być wielokrotnie przypalany. Woski zapachowe świetnie sprawdzają się w kominkach i podgrzewaczach, rozprowadzając zapach po całym pomieszczeniu, wybór zapachów jest duży i każdy sam decyduje czy ma ochotę na aromat lawendy, paczuli czy zielonej herbaty. Świece zapachowe zachwycają nie tylko wyrafinowanym zapachem, ale także opakowaniem, które przyciąga wzrok i powoduje, że każdy klient pragnie mieć go w swoim domu.

 

Oryginalne pojemniki szklane jak również pięknie malowane puszki, świadczą o wielkiej staranności, jaka jest przykładana do ich wytwarzania, warto wykorzystać je nie tylko w swoich mieszkaniach, ale także podarować znajomym i bliskim, którzy docenią, jakość i relaksujące działanie.