Staram się o pracę przy szyciu toreb bawełnianych

Jestem krawcową. Skończyłam szkołę z wyróżnieniem i zaczęłam szukać pracy. Moja szkoła zapewniła mi najlepszych nauczycieli a także praktyki w różnych zakładach. Muszę stwierdzić, że szycie podobało mi się od małego. Mama wspomina jak pokazała mi pierwszy raz swoja maszynę to nie chciałam od niej odejść.

Chcę zawodowo szyć torby bawełniane

torby bawełnianeZnalazłam kilka ogłoszeń o pracę. Jedna firma szczególnie zwróciła moja uwagę. Producent toreb reklamowych poszukuje młode i energiczne osoby do szycia toreb. Oferuje dobre warunki pracy i płacy a przede wszystkim znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. Torby bawełniane, które producent wytwarza są dobrej jakości. Na stronie internetowej podejrzałam jak eko torby wyglądają i stwierdziła, ze na pewno nie będę miała problemu żeby takie torby uszyć. Torby ekologiczne z nadrukiem są modne i dzięki temu firma ma wiele zleceń. Bawełniane torby z nadrukiem kiedyś szyłyśmy nawet z koleżankami na zaliczenie przedmiotu. Udało mi się uzyskać piątkę. Postanowiłam podejść ze swoimi dokumentami. Pani powiedziała, ze rozmowa będzie jutro o dziesiątej. Po rozmowie będę miała część praktyczną. Będę musiała przygotować eko torby w rożnych wzorach i kolorach. Jeśli mam taką możliwość to mogę dzisiaj sobie poćwiczyć. Byłam jej wdzięczna, że mnie o tym uprzedziła. Zależało mi na pracy więc dzisiaj wieczorem poświęciłam na szycie toreb swój czas. Postanowiłam wziąć ze sobą te torby żeby pokazać na rozmowie. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miej atmosferze. Zadanie praktyczne było proste. Torby bawełniane, które uszyłam i w pracy i w domu bardzo się spodobały.

Po dwóch dniach dzwoniła do mnie pani z kadr, żeby mnie poinformować że zostałam przyjęta i jeśli jestem nadal praca zainteresowana to mogę zacząć od poniedziałku. Bardzo się ucieszyła z mojego sukcesu.

Informacje o torbach z bawełny dostępne są na stronie: www.markus-torby.pl