Świat magii z meblami drewnianymi

 

Moja młodsza siostra jest ogromną fanką Harrego Pottera. Jej pokój przypomina prawdziwe muzeum tej serii. Wszędzie są plakaty, pluszowe sowy, oraz oczywiście różdżki, czy nawet szalik jej ulubionego domu. Z tego względu wpadłam na pomysł z bratem i rodzicami polegający na tym, aby mojej siostrze wyprawić najlepsze urodziny pod słońcem, zrobione w stylu właśnie Harrego Pottera. 

Magia za sprawą mebli drewnianych

meble z litego drewnaZbliżały się urodziny mojej młodszej siostry i to nie pierwsze lepsze, ponieważ miała ona skończyć tego roku osiemnaście lat! Chciała wynająć ogromną salę i zaprosić mnóstwo znajomych, dało nam to zatem ogromne pole do popisu, ponieważ zgodziła się, abyśmy przystroili salę na ten specjalny dzień. Kiedy znaleźliśmy lokal dysponujący naprawdę ogromną salą, po dogadaniu się z właścicielami zaczęliśmy nasze przygotowania. Zamówiliśmy w jednym ze sklepów meble z litego drewna. Niektórzy pracownicy również byli wielkimi fanami Pottera, zatem na wieść o tym, że chcemy zamówić ławy dokładnie takie same, jak z filmu, byli bardzo zadowoleni i od razu wzięli się do pracy gwarantując, że nasze zamówienie będzie gotowe na czas. Kiedy odbieraliśmy meble byliśmy niesamowicie i pozytywnie zaskoczeni. Stoły, szafki, a nawet mównica dyrektora szkoły, jaką także zamówiliśmy, wyglądały identycznie, jak z filmu! Drewno kojarzy nam się z miłym, ciepłym i przytulnym pomieszczeniem, oraz oczywiście z magią! Toteż najlepszym pomysłem było, aby właśnie za sprawą mebli drewnianych nadać magii temu dniu. Nasza sala była już prawie gotowa. Uzdolniona artystycznie mama ozdobiła ściany papierem w taki sposób, że wyglądały, jak z kamienia! zaś na suficie zawisła ogromny czarno granatowy materiał udekorowany malutkimi lampkami w taki sposób, aby imitował nocne niebo. Kiedy dodaliśmy do wszystkiego te przepiękne meble z litego drewna sala do złudzenia przypominała oryginalną. Prześliczne, ogromne, solidne, drewniane stoły same w sobie dodawały magii pomieszczeniu. Stół dla personelu również prezentował się zjawiskowo, a na miejscu, gdzie w filmie siedział dyrektor szkoły, miała zasiąść nasza ukochana siostrzyczka! Kończąc salę efekt nam się niesamowicie podobał, jednak dopiero po wprowadzeniu wszystkich mebli, rezultat był niesamowity. Inne meble, takie jak pomniejsze szafki zostały ustawione tuż przy wejściu, a w nich zostawiane były prezenty dla siostry.

Kiedy nasza siostra zobaczyła szafki przy wejściu na sale pisnęła z radości. Sądziła, że to jest właśnie nasz prezent, czyli szafki do jej pokoju zrobione na styl Harrego Pottera. Przyglądała im się długo nie mogąc uwierzyć własnym oczom, lecz kiedy weszła do sali i zobaczyła gości oraz całą rodzinę ubraną, jak ze świata magii popłakała się ze szczęścia i stała oniemiała przez długi, długi czas. Tym sposobem, dzięki meblom z litego drewna i kreatywności mamy, zorganizowaliśmy najlepsze urodziny pod słońcem!