Tanie kody 2d i etykiety logistyczne

Prawdopodobnie każdy z nas ma jakieś dokumenty bądź papiery, których nie może zostawić w domu i musi je wozić cały czas w samochodzie w razie kontroli.

Podstawą są kody 2d

kody 2dNa przykład kierowcy z niepełnosprawnością muszą cały czas w samochodzie mieć orzeczenie o niepełnosprawności jeśli chcą parkować na miejscach dla inwalidów i niepełnosprawnych. Jeśli zaparkują na tym miejscu, nie mając przy sobie tej karty mogą się liczyć z mandatem a także czasami z odholowaniem auta. Tak samo zawodowi kierowcy. Oni muszą mieć przy sobie etykiety logistyczne, które zawierają całe multum informacji o nich. Od danych osobowych, przez godziny pracy, po ilość stłuczek i wypadków. Cała encyklopedia wiedzy o danym kierowcy. Nie trzeba się wszystkiego kierowcy wypytywać, wystarczy przyłożyć etykietę zawierającą tanie kody 2d do czytnika i wszystko będzie widoczne jak na dłoni. Cóż, technika XXI wieku, nawet na druk kodów nie można użyć zwykłego papieru formatu A4. Aby uchronić etykiety logistyczne przed ubrudzeniem, zaginięciem, podarciem czy pozaginaniem warto się zatroszczyć o etykiety foliowe, czyli coś w rodzaju opakowań na dokumenty. Jeśli te etykiety foliowe są wykonane z dobrych materiałów i nie zaginają się ani nie rozdzierają w łatwy sposób to są dla kierowców, często gubiących dokumenty idealne. Można te etykiety logistyczne schowane w etykiety foliowe schować do schowka w samochodzie, i w ogóle się nimi nie przejmować, wyjmując je tylko na moment podczas meldowania na magazynie. Wypływają z nich same korzyści. W związku z czym etykiety foliowe produkowane są przed dużą ilość firm, które się tym zajmują. Mamy do czynienia z różnymi wzorami, rozmiarami, wygląd.

Ostatnia rzecz warta wspomnienia to etykiety usuwalne, czyli znane przez wszystkich metki z cenami. W branży kierowców zawodowych to bardziej nalepki ze sponsorami danej firmy. Są denerwujące, łatwo odklejające się i psujące wygląd wszystkiego co możliwe.