Tanie noclegi w Zakopanem

Gdy z mężem planowaliśmy nasz ślub od razu myśleliśmy też o tym gdzie pojedziemy w podróż poślubną. Od dawna nie byliśmy nigdzie na takich prawdziwych wakacjach dlatego też naprawdę było dla nas ważne to żeby gdzieś pojechać i odpocząć.

Dobre noclegi w Zakopanem

najlepsze noclegi w ZakopanemMieliśmy niestety już zaplanowane kupno różnych rzeczy z pieniędzy jakie dostaniemy na wesele. Przede wszystkim musieliśmy kupić nowy samochód. I on był najważniejszy. Mieliśmy nadzieję na to, że po tym zostanie nam jeszcze trochę pieniędzy żeby gdzieś pojechać. I tak po weselu okazało się otrzymaliśmy więcej pieniędzy na prezent niż się tego spodziewaliśmy. Kupiliśmy więc samochód taki jaki chcieliśmy. Zostało nam jeszcze trochę pieniędzy ale nie na tyle dużo żeby pojechać gdzieś za granicę. Zresztą mi na takim wyjeździe nawet nie zależało. Powiedziałam do męża, że możemy przecież pojechać w góry. Zawsze oboje lubiliśmy bardzo tam jeździć. Wiem też gdzie są najlepsze noclegi w Zakopanem i dlatego też od razu weszłam na stronę pensjonatu i zobaczyłam czy mają jeszcze coś wolnego. Na szczęście okazało się, że jest jeszcze jeden bardzo ładny pokój. Taki w sam raz dla nowożeńców. Pokój ten nie był też drogi. Zarezerwowałam go na cały tydzień i do tego jeszcze wzięłam opcje z pełnym wyżywieniem. Pamiętałam bowiem, że jedzenie w tamtym miejscu było naprawdę bardzo smaczne i takie typowo góralskie Musiała tam pracować dobra kucharka z dużym doświadczeniem.

Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu, że udało mi się zarezerwować to ostanie miejsce. W innym przypadku nie byłabym przecież pewna tego czy jest to dobre miejsce noclegowe. A z tego pensjonatu wszędzie jest blisko. Mam nadzieję na to, że bardzo dobrze spędzimy tam czas. I chcę zobaczyć też jak najwięcej i chodzić po górach.